[ad_1]

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه هوشمند سازی یگان‌های مرزی در دستور کار جدی است گفت: آموزش ها به صورت هدفمند در مرزبانی دنبال می شود.

به گزارش ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در سومین جلسه شورای عمومی ستاد مرزبانی ناجا در بین معاونان ستادی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن ایران اسلامی و آرزوی سلامتی فرمانده معظم کل قوا گفت: عامل پیشرفت مرزبانی روحیه جهادی و انقلابی در بین مرزبانان است که این امر با تقویت روحیه معنوی و برادری تحقق پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه آموزش لازمه اساسی و ضروری کسب موفقیت در نیروهای مسلح می باشد، افزود: آموزش ها در مرزبانی باید براساس نیاز سازمانی و به صورت مداوم در یگان های مرزی بوده تا اثربخشی آن در روند مأموریتی بیشتر باشد.  

 گودرزی در ادامه به تبیین و تشریح برنامه های آموزشی در مرزبانی پرداخت و افزود: آموزش، اولویت جدی ما در فرماندهی مرزبانی است و تربیت ، اخلاق و فرهنگ سازمانی از مهمترین برنامه های آموزشی است که باید با روحیه جهادی و انقلابی موانع آموزشی را در یگان های مرزی مرتفع کرد.

وی بر لزوم ارتقاء مهارت های حرفه‌ای مرزبانان تاکید و بیان کرد: اگر ما بخواهیم در مرزبانی شاهد تحول باشیم می بایست توانمندی، رشد و بالندگی مرزبانان در آموزش ها را در اولویت قرار دهیم.

بر اساس اعلام سایت پلیس، فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه هوشمند سازی یگان‌های مرزی در دستور کار است، گفت: آموزش ها باید هدفمند در مرزبانی دنبال شود تا تبدیل به یک فرهنگ سازمانی  شود.

گودرزی با اشاره به نامگذاری سال 99 به نام “جهش تولید” توسط مقام معظم رهبری گفت: مقابله با قاچاق از اولویت های مهم مرزبانان در مرزهای ایران اسلامی است و مرزبانان با استفاده از امکانات ،تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی با جدیت از سرحدات ایران اسلامی دفاع و حراست می کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *