[ad_1]

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تاکید بر نقش تأثیرگذار مرزبانی ناجا در تأمین امنیت مرزهای کشور، گفت: مرزبانی نیروی انتظامی و نیروی زمینی سپاه پاسداران، دوشادوش یکدیگر با هرگونه ناامنی در مرزهای کشور مقابله خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، در پی انتصاب سردار «احمدعلی گودرزی» به‌عنوان فرمانده مرزبانی ناجا، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپورفرمانده نیروی زمینی سپاه  در رأس هیئتی ،با فرمانده مرزبانی ناجا دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در این دیدار با تبریک انتصاب سردار گودرزی به فرماندهی مرزبانی ناجا، گفت: به برکت وجود نیروهای مسلح مقتدر و ولایی ایران اسلامی، امنیت پایدار در سراسر کشور با حضور جوانان مؤمن و انقلابی برقرار است.

سردار پاکپور در ادامه مرزبانان را اولین سنگر دفاعی نظام در مرزها دانست و افزود: مرزبانی نیروی انتظامی مؤثرترین مؤلفه در تأمین امنیت مرزهای کشور است و بحمدالله مرزبانان در ایفاء وظایف دفاعی خود خوش درخشیدند.

وی بر امنیت مرزهای کشور تأکید و عنوان کرد: مرزبانی نیروی انتظامی علاوه بر مقابله مستمر و مؤثر با اشرار و سوداگران مرگ، زمینه زندگی آرام توأم با آرامش را برای مرزنشینان در مرزهای کشور فراهم کرده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با آرزوی موفقیت برای سردار گودرزی در سنگر مرزبانی، خاطرنشان کرد: مرزبانی نیروی انتظامی و نیروی زمینی سپاه پاسداران، دوشادوش یکدیگر با هرگونه ناامنی در مرزهای کشور مقابله خواهند کرد.

در پایان این دیدار، فرماندهان مرزبانی نیروی انتظامی و نیروی زمینی سپاه پاسداران بر آموزش‌های عملیاتی مرزبانان، ایجاد بسترهای مناسب برای احداث منازل مسکونی سازمانی و تعامل و همکاری مرزبانی و نیروی زمینی برای مقابله با اقدامات ضد امنیتی در نوار مرزی کشور تأکید کردند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.