[ad_1]

همکاری فدراسیون سه گانه با مربی پرتغالی خود تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه دارد و این مربی همچنان به صورت دور کار به ورزشکاران تمرین می‌دهد.

محسن حمیدی دبیر فدراسیون سه گانه در گفت و گو با ایسنا درباره ی ادامه همکاری با سرجیو سانتوز مربی پرتغالی بیان کرد: همکاری فدراسیون با مربی پرتغالی از سال ۹۷ آغاز شد و این مربی تمرینات را از خارج از کشور به ورزشکاران  ارائه می داد. از آنجا که قرارداد این مربی رو به اتمام بود و شیوع ویروس کرونا هم برنامه های ما را به هم ریخت، بنابراین در نامه نگاری به این مربی اعلام کردیم فعلا همکاری ادامه پیدا نکند که او پاسخ داد ورزشکاران ایران در حال پیشرفت هستند و بهتر است  این همکاری قطع نشود.

او ادامه داد: در نهایت به این نتیجه رسیدیم، او با همان مبلغی که از ابتدا دریافت می کرد تا پایان سال ۲۰۲۰ با ما همکاری داشته باشد و در حال حاضر به پنج ورزشکار امین سقایی، علی رضوانی، پارسا محجوب ، محمد حسین طیبی و مبین میزبان) تمرین می دهد.

حمیدی در پاسخ به این پرسش که ورزشکاران از تمریناتی که  دریافت می کنند راضی هستند یا خیر گفت: علی رضوانی از ملی پوشان عنوان کرد از زمانی که تمرینات سرجیو را انجام می دهد تازه متوجه شده تمرن کردن یعنی چه و ورزشکاران راضی هستند. خود او هم فرد متعهدی است و اگر یک روز یکی از ورزشکاران کم کاری کند سریع  به فدراسیون ایمیل می زند و ما را در جریان می گذارد. در کل تعامل خوبی ایجاد شده است.

او در پاسخ به این پرسش که با توجه به تحریم ها چگونه حقوق مربی خارجی پرداخت می شود، گفت: یکی از معضلات بزرگ ما پرداخت حقوق است. راهی که وزارت ورزش جلوی پای ما گذاشت این بود که از طریق سفارت پرتغال در ایران این کار انجام شود اما آن هم پروتکل پیچیده ای دارد  و خیلی اذیت شدیم. الان قسط آخر مانده است که در حال نامه نگاری هستیم تا پرداخت قسط آخر هم انجام شود. 

دبیر فدراسیون سه گانه از راه اندازی پارا سه گانه و سه گانه زمستانی خبر داد و گفت: پنج کلاس پارا سه گانه در پار المپیک حضوردارند که  سالها از آنها غافل بودیم . ما علاوه بر کسب سهمیه، امکان کسب مدال هم داریم  از این رو در حال راه اندازی پارا سه گانه هستیم تا در پار المپیک بعدی و بازی های پار آسیایی ۲۰۲۲ حضور داشته باشیم. سه گانه زمستانی  (اسکی، دوچرخه  و دو) هم در المپیک زمستانی حضور دارد که در حال تلاش برای راه اندازی این رشته نیز هستیم.

او در مورد برگزاری لیگ سه گانه نیز تاکید کرد: تصمیم داریم لیگ سه گانه و دوگانه را به صورت ترکیبی برگزار کنیم یعنی تیم ها هم سه گانه کار جذب کنندو هم دو گانه کار. نامه نگاری ها را باشگاه ها انجام دادیم و تیم های سپاهان و رعد پدافند استقبال کرده اند و در حال مذاکره با فولادخوزستان و گل گهر سیرجان هم هستیم.

انتهای پیام        

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *