[ad_1]

Preseed بهترین روان کننده امروز در دسترس با توجه به این واقعیت است که آن را کمک می کند تا به نگه داشتن اسپرم زنده و رایگان جریان. نقطه ضعف با بسیاری دیگر از روان کننده ها این است که آنها کشتن اسپرم و آن را بسیار مشکل تر برای یک زن و شوهر برای باردار شدن است.

هنگامی که شما تلاش کرده اند برای ماه برای باردار شدن, آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که کاهش شانس خود را حتی بیشتر با استفاده از نوع اشتباه صمیمی مرطوب کننده.

همه ما درک می کنیم که گاهی اوقات صمیمی و مرطوب کننده مورد نیاز است. برخی از ما رشد کرده اند و لازم نیست که رطوبت طبیعی ممکن است ما یک بار بود. Preseed طراحی شده بود به جای این رطوبت طبیعی اجازه می دهد تا اسپرم به راحتی از طریق حرکت می کند.

Preseed با این نسخهها کار به خوبی برای خشکی واژن به دلیل preseed است:

pH متعادل برای مطابقت با بارور مخاط دهانه رحم

منحصر به فرد به آسیب اسپرم

همراه با arabinogalactan برای پشتیبانی آنتی اکسیدان

داخلی نرم افزار, کت, واژن & دهانه رحم

بالینی آزمایش و دکتر توصیه می شود

گریس مانند Replens, FemGlide بسیار خصوصی, KY ژله, تابستان, شب, KY, مایع, Astroglide مرطوب دوباره و Klick همه بیش از حد اسیدی برای اسپرم به زنده ماندن.

برخی از مردم سعی کرده اند دیگر منابع طبیعی گریس مانند سفیده تخم مرغ, بزاق, شیر, آب, روغن های معدنی و روغن بچه. بسیاری از این راه حل خواهد شد یا باعث اسپرم به کوچک شدن و یا تورم بیش از حد بزرگ می شود قادر به زنده ماندن طولانی به اندازه کافی برای دیدار با تخم مرغ. Preseed تنها راه حل است که به طور کامل متعادل در هر راه.

من استفاده می شود Preseed زمانی که من در تلاش بود برای باردار شدن با من آخرین فرزند خانواده است. من تا به حال موفقیت در ظرف دو ماه از شروع آن. من تا به حال استفاده KY ژله قبل از آن و میخواستم بدونم که چرا من تا به حال چنین سخت و زمان دستیابی به بارداری است.

قیمت متفاوت می تواند بسیار کمی که برای خرید Preseed. این است که چرا من مجموعه ای را به ایجاد یک منبع که به شما می دهد همه بهترین قیمت در یک مکان به طوری که شما نمی خواهد که به صرف ساعت خرید در اطراف برای بهترین معاملات. شما می توانید این منابع در – FertilityByNature.com [http://www.fertilitybynature.com/preseed.html]

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *