[ad_1]

آلژينات ساده مواد ساخته شده است که توسط پردازش طبیعی جلبک دریایی قهوه ای از سراسر جهان است. این سفید گچی پودر جای تعجب زیادی در حمایت سراسر متنوع صنایع.

شما شگفت زده خواهد شد به عنوان خوانده شده در مورد برخی از غیر منتظره استفاده مفید از آلژينات. بیایید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در:

  • پزشکی و دارویی – آلژينات است مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مختلف در برنامه های کاربردی دارویی. بزرگترین مزیت این است که آلژينات عجله فروپاشی قرص در نتیجه اجازه می دهد سریع تر انتشار دارویی خود را جزء. بهترین بخش این است که آلژينات باقی می ماند بی مزه و بی بو است. آلژينات نیز استفاده می شود به کاهش سطح کلسترول خون درمان فشار خون بالا, کاهش سوء هاضمه و همچنین برای پانسمان زخم و سوختگی. نه فقط این آلژينات با این نسخهها کار به خوبی در بهداشت مواد غذایی و مکمل های کاهش وزن بیش از حد. همان پودر شده مورد استفاده توسط دندانپزشکان به تصرف خود برداشت دندان پس از چند دهه.
  • صنعتی و فنی – آلژينات استفاده در صنایع مختلف و ثابت می کند به خصوص مفید برای تولید منسوجات. این ضخیم شدن و اتصال عامل مورد استفاده برای بستر از رنگ رب در هنگام استفاده از الگوهای چاپ پارچه به خصوص در پنبه و ابریشم مصنوعی. آن نیز استفاده می شود در تولید میله های جوشکاری و کودهای شیمیایی سرامیک, کاغذ, چسب, رنگ و رنگ. از مزایای دیگر این است که آلژينات اجازه می دهد تا برای آسان تر دفع آب.
  • مواد غذایی و آشامیدنی – هنوز بسیاری از مردم ممکن است آگاه باشید که آلی و مواد غذایی امن آلژينات به ضخامت ژل امولسیونی ثبات و بافت-بهبود خواص است که می تواند با ارزش در آشپزخانه. فراگیر استفاده شامل گوشت اتصال حفظ منجمد, ماهی, سفت شدن سس نرم شدن نان, ساخت بستنی بهتر روشن شراب و نگه داشتن فوم در آبجو. جدای از این آلژينات است و حتی مورد استفاده توسط سرآشپزها برای ایجاد فوق العاده آن حوزه با مایع داخل که پشت سر هم در دهان است.
  • زیبایی و مراقبت از پوست – آلژینات می تواند مردم را نگاه زیبا بیش از حد. آن استفاده می شود به ضخیم شدن های مختلف لوازم آرایشی و آنها را قادر به حفظ رطوبت. آن می تواند به طور قابل توجهی بهبود عملکرد محصولات خاص. این پودر استفاده می شود در صورت مختلف و درمان های آبگرم است و اضافه شده به صورت بستههای بیش از حد. آن را نه تنها نگه می دارد و پوست را هیدراته اما می تواند به کاهش چین و چروک بیش از حد. هنگامی که اضافه شده به رژ لب همان آلژينات کمک می کند تا رنگ به ماندن بر روی لب سطح.
  • هنر و صنایع دستی – استفاده از آلژينات در آثار شایسته ذکر ویژه است. آن استفاده می شود توسط taxidermists به قالب از حیوانات مرده برای بازآفرینی آنها را در یک واقعی دولت است. پودر نیز استفاده می شود با گرفتن-و-آزادی ماهیگیران تفننی برای ساخت یک واقعی تولید مثل خود را ‘گرفتن’. علاوه بر این آلژينات به طور کامل پوست امن است و می تواند در زندگی انسان بیش از حد. آن است که معمولا توسط زندگی, ریخته گری, هنرمندان برای گرفتن قالب از بخش های مختلف بدن قبل از ساخت واقع بینانه به دنبال سه بعدی زندگی کست.

بنابراین واضح است که فروتن alginates که مشتق شده از جلبک دریایی و حمل پتانسیل بسیار زیاد برای انسان است. و alginates همچنان به ماندن کاملا امن در تمام متنوع خود استفاده می کند.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *