[ad_1]

داستان یک: سخنران اصلی در اخیر نشست منطقه ای از APICS (آمریکا تولید و کنترل موجودی جامعه) برجسته اجرایی سطح بالا از یک بیمارستان تامین مواد شرکت یکی از بزرگترین در کشور است. پس از آموزنده اما تا حدودی بدون زرق و برق ارائه در طول این سوال دوره یک دست ، “چگونه Kanban و روش های مورد استفاده در بیمارستان زنجیره تامین استراتژی ؟” سوال بود. پس از گوزن-در-این-چراغهای لحظه سخنران پاسخ داد: “آنچه که Kanban?”.

داستان دو: جلسه اخیر در لاس وگاس از بیمارستان زنجیره تامین حرفه ای برجسته از یک سخنران در موضوع Kanban. این فشار از جمعیت بود و سخت با فرد پس از فرد احساسی از همتراز سطح سیستم در حال حاضر در حال استفاده در بیمارستان. سخنران قادر به پاسخ به هر یک از چالش هست اما بحث به این نتیجه رسیدند که یکی از شرکت کنندگان در ایستاد و گفت: “هی بچه ها. بیایید صادق باشیم. همتراز سطح کار نمی کند که هست. Kanban آینده است. دریافت بیش از آن.”

ممکن است دو سوال در ذهن شما را در این نقطه در مقاله: آنچه که همتراز سطح و چه Kanban? این دو واژه اشاره به روش های مورد استفاده برای مدیریت منابع و مواد در یک بیمارستان و یا هر محل. ما کاردانی همتراز سطح سیستم با بيمارستان از آنجا که تقریبا هیچ کس دیگری با استفاده از آن به دلایل کنیم. هر دو روش به اشتراک گذاری این ایده که ما باید یک هدف مقدار مواد برای هر مورد داده شده و محل هرگز بیش از این مبلغ و هرگز اجرا. در این نقاط به دو روش در توافق هستند. جایی که آنها در نوسان است در راه است که آنها پیشنهاد برای به انجام رساندن این اهداف است.

همتراز سطح سیستم پیشنهاد می کند که ما تعداد آیتم های باقی مانده در یک مکان خاص و به سادگی جایگزین اقلام مورد نیاز را به مقدار “تا پر” یعنی پشت کردن به هدف کمیت. چه چیزی می تواند آسان تر ، البته که شامل شمارش مکرر است که یک بی فایده و غیر ارزش-اضافه کردن فعالیت های آن نیاز به سفرهای مکرر به انبار است که دیگر بی فایده و غیر ارزش-اضافه کردن فعالیت است. از همه بدتر این شمارش که مورد نیاز است بسیار طاقت فرسا است که اکثر عرضه گرداننده آن را انجام نمی, آنها به سادگی “چشم-توپ” مواد و حدس تحصیل در منابع به پر شود. بسیاری از لوازم گرداننده با تجربه هستند و قادر به نگه داشتن در بالای چیزهایی بیشتر از زمان, اما همانطور که گفت می رود که یک راه برای اجرای راه آهن. نتیجه نهایی: قطعا تلاش مفرط و احتمالا نتایج زیر پر به عنوان اندازه گیری توسط کمبود سازمان از مناطق ذخیره سازی و رضایت کارکنان.

به عنوان ما گفت: Kanban روش همان اهداف کلی اما روش دوباره پر کردن روند متفاوت است. Kanban یک کلمه ژاپنی است که به معنای “سیگنال” و ایجاد یک سیگنال روشن است که در قلب Kanban روش. به جای شمارش همه چیز در همه زمان ها Kanban پیشنهاد می کند که ما در راه اندازی یک سیستم سیگنال به طوری که ما می توانیم تنها به آن دسته از موارد که نیاز به جایگزینی. ما این کار را با تقسیم مقدار ذخیره می شود به چندین زیر مقادیر. برای مثال ممکن است ما را همتراز سطح 100 تکه و تقسیم آن به دو مقدار 50. هیچ اقدام مورد نیاز است تا 50 رفته است. ما خواهد شد و سپس به جای 50 اما همچنان به استفاده از باقی مانده 50 در دوباره پر کردن روند بنابراین بدون تاخیر برای کمبود منابع. واقعی Kanban و یا سیگنال می تواند خالی bin یک کارت است که برداشته شده و قرار داده شده در یک مجموعه جعبه و یا یک پرچم است که مطرح شده است در ظرف خود را.

این علم موشک نیست اما با استفاده از Kanban روش می تواند کاهش تعداد اقلام شمارش روزانه را به صفر (هیچ!) و تعداد سفر به انبار با حداقل 50٪. این دلیل است که Kanban روش انتخابی برای کلاس جهانی سازمان ها در سراسر جهان است. و آن نیز به همین دلیل همتراز سطح سیستم هرگز حتی در نظر گرفته شود.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.