[ad_1]

مارکوس نویمایر به بیان تجربه حضور در منچستریونایتد و استقلال پرداخت.

به گزارش ایسنا به نقل از SID، مارکوس نویمایر هافبک سوئیسی خیلی زود مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفت و در 16 سالگی در این تیم بود ولی نتوانست در یونایتد ماندگار شود.

مارکوس نویمایر هافبک سوئیسی در ابتدا گفت: من خیلی زود تجربه کار زیر نظر فرگوسن را به دست آوردم و با خیلی از بازیکنان بزرگ از جمله وین رونی، کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان و رود فان نیستلروی کنار هم بودیم. در 16 سالگی فرگوسن من را به منزلش دعوت کرد و همسر او برای ما چای درست کرد و فرگوسن برای من مستقیم توضیح داد چه برنامه ای برای من دارد. برای یک پسر 16 ساله این یک تجربه بزرگی است. البته من زمانی که فرگوسن با بکام مشاجره کرد را به یاد ندارم و در آن زمان در تیم نبودم ولی می دانم فرگوسن موقع عصبانیت چه مدلی می شود.

او در بخش دیگری از سخنان خود درباره حضور در استقلال تهران گفت: بازی در استقلال مثل بازی در  بارسلونا است.  هر بازی نزدیک به 80 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه هستند و همیشه در سطح شهر شناخته شده هستید.  من قادر نبودم یک رستوران بروم و هواداران زیادی شما را دنبال می کردند . نمی دانم شاید تنها مو زرد در ایران بودم!

نویمایر همچنین گفت : 90 درصد اعضای تیم در استقلال زبان انگلیسی نمی دانستند و این کار را سخت می کرد. همچنین چون باشگاه برای لژیونر ها پول بیشتری پرداخت کرده بود، بازیکنان داخلی از این موضوع راضی نبودند و سرمربی تیم وینفرد شفر هم خارجی بود ولی نمی خواست با بازی دادن به بازیکنان خارجی تیم از جمله من، کنترل تیمش را از دست بدهد. در نهایت من چون در ایران تنها بودم برای اینکه کنار خانواده خودم باشم تصمیم به حضور در سوئیس گرفتم.  

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.