[ad_1]

هر زمان که شما سعی می کنید به دوش در حالی که با پوشیدن یک پانسمان آن را کاملا یک چالش است. شما در حال حاضر می دانم که از آن خواهد شد لازم به جایگزینی آن با یک تمیز خشک یکی بعد از آن. چگونه شما قرار است برای تمیز نگه دارید اگر پزشک به شما گفته است به نگه داشتن پانسمان خشک ؟ جلوگیری از آزار دهنده خیس لباس جراحی و فکر می کنم در مورد استفاده از برخی از این روش ها برای نگه داشتن پانسمان خشک در زمانی که شما در حمام هستند.

1. در نظر قرار دادن در یک کیسه پلاستیکی. با قرار دادن خود را پانسمان یا گچ بازیگران به کیسه های پلاستیکی, شما می توانید آن را جلوگیری از خیس شدن. مطمئن شوید که وجود دارد بدون سوراخ در پلاستیک قرار داده و سپس دست یا پا از طریق باز کردن. با استفاده از چسب قوی نوار مانند نوار مجرای امن بخش بالا و جلوگیری از هر گونه نشت. اگر شما نیاز به نگه داشتن پانسمان دست خشک در حمام محافظت از آن را با یک دستکش لاستیکی امن با نوار ضد آب برای جلوگیری از نشت.

2. سعی کنید بسته بندی های پلاستیکی. اگر قرار دادن پانسمان به معنی یک کیسه است که بدون استفاده کنید بسته بندی های پلاستیکی. شما باید از یک دوست بخواهید به شما کمک کند با بسته بندی کردن پانسمان خود را با بسته بندی های پلاستیکی و در مداخله در اطراف لبه های. شما باید خاص برای قرار دادن یک محل بزرگتر از پانسمان.

3. کاندوم تخیلی راه برای محافظت از! هنگامی که شما نیاز به نگه داشتن پانسمان در انگشت خود را و یا خود را به انگشتان پا قرار دادن کاندوم در طول باند و با استفاده از نوار چسب ضد آب به مهر به پایان می رسد. (مطمئن شوید هر چند که لاستیک شما نمی گرفتن!)

4. خرید یک پوشش مناسب برای پانسمان. یک پانسمان پوشش یک سرمایه گذاری خوب اگر شما در حال انتظار برای پوشیدن زیادی آنهایی که به صورت گسترده دوره از زمان است. اگر شما به دنبال یک راه ارزان برای نگه داشتن پانسمان خود را به طور کامل خشک در حمام شما می توانید با استفاده از ‘دوش آستین’, که با این نسخهها کار خوبی است و کمتر از ده دلار است. این بسته شامل تمام است که مورد نیاز برای نگه داشتن خود را آسیب خشک در حالی که آن را بهتر می شود.

5. فکر می کنم در مورد یک اسفنج حمام. اگر شما در واقع فکر می کنم آن است که بیش از حد سخت به نگه داشتن خشک باند در حالی که شما را, شاید شما باید در مورد فکر می کنم تلاش روش دیگر برای تمیز کردن خود را. اگر موقعیت پانسمان اجازه می دهد تا شما می توانید نشستن در وان حمام خود را بدون قرار دادن مجروح بخشی از بدن خود را. به همان اندازه, احتمالا همه شما باید انجام دهید این است که یک پا به بیرون از اطاقک دوش شما به عنوان به سرعت شستشو بقیه از خودتان است. همه بعد از آن شما باید انجام دهید این است که پاک کردن پای خود را با یک پارچه تمیز کنید. در حالی که تا حدودی ناراحت کننده آن را به شما را قادر به نگه داشتن پانسمان خشک در حالی که شما پاک است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.