[ad_1]

ایسنا/کردستان رییس شورای اطلاع رسانی استان کردستان گفت: زنده نگهداشتن نام و یاد امام راحل و قیام 15 خرداد یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین وظایف دستگاه‌های فرهنگی است و همه باید تمام توان خود را برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن این مناسبت‌ها به عمل آورند.

حسین خوش اقبال ظهر امروز در بیستمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان کردستان در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد با بیان این مطلب اظهار کرد: سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران و قیام 15 خرداد بایستی با توجه به شرایط امروز جامعه به بهترین نحو ممکن و حتی بهتر از سال‌های گذشته گرامی داشته شود .

وی افزود: دستگاه‌های فرهنگی، صدا و سیمای مرکز کردستان و اصحاب رسانه تمام تلاش خود را به کار گیرند که کوچکترین خلائی نسبت به سال‌های گذشته در گرامیداشت رویدادهای تاریخی و مناسبت‌های دینی و مذهبی احساس نشود، بلکه باید به صورت ویژه‌تر گرامی داشته شود.

رییس شورای اطلاع رسانی استان کردستان ضمن قدردانی و تشکر از مردم شریف استان کردستان به جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی در نماز عید فطر و نمازهای جمعه و جماعات برگزار شده در ماه مبارک رمضان گفت: همراهی و همدلی مردم و مسئولین در ایام شیوع کرونا در استان بسیار عالی بود و همین امر موجب کاهش صدمات شیوع کرونا در استان شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطر نشان کرد: لازم است تا در روزهای آتی نیز مردم دچار مشکلات خاصی در خصوص ویروس کرونا نشوند و در این رابطه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی به بهترین نحو ممکن در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان یادآور شد: به منظور ساماندهی و برنامهریزی مناسب و هدفمند اجرای صحیح و مفید برنامهها، لازم است دستگاه‌های اجرایی برنامه های و فعالیت های سال 1399 مورد نظر خود را جهت پخش در صدا وسیمای مرکز کردستان در دبیرخانه شورای اطلاع رسانی مطرح و مصوب کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.