[ad_1]

برای بسیاری از افراد مبتلا به آپنه خواب ماشین CPAP بهشت است-فرستاده شده در راه های بسیاری. آن را با این نسخهها کار با ارائه فشار هوا بیشتر از هوای اطراف آن را از دستگاه خود را از طریق ماسک به بینی. البته فشار هوا را به اندازه کافی برای نگه داشتن راه هوایی فوقانی معابر به طور مداوم باز است. در نوبه خود آپنه خواب قسمت کنترل با تقریبا اثر فوری از خروپف شما به طور قابل توجهی کاهش در شدت و فرکانس و طول.

فقط می خواهم با تمام سلامت دستگاه شما باید اعمال مراقبت های مناسب در تمیز کردن ماشین CPAP. نگه داشتن در ذهن است که باکتری های خاک و گرد و غبار جمع آوری در داخل ماسک nosepiece و ماشین خود را. بنابراین به طور منظم و تمیز کردن مناسب خواهد ساخت ماشین آخرین طولانی تر و مهم تر از سلامت شما محافظت شده است.

شستن دست های خود را

دست ما هستند و تعداد حامل باکتری ها, ویروس ها و میکروب ها در بدن ما است. این شماره یک مشاوره از پزشکان در پیشگیری از گسترش بیماری است که همیشه به شدت دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. با که مورد, شما باید همیشه دستان خود را قبل از تمیز کردن ماشین CPAP. به این ترتیب باکتری ها کمین در دست های خود را نمی توان منتقل به دستگاه.

استفاده از پاک کننده مناسب

شما نیاز به آوردن جیب خود را به پاک کننده ها فقط به سمت راست نوع تمیز کننده برای CPAP واحد. فقط مطمئن شوید که به استفاده از یک غیر لوسیون فاقد چربی رنگ و خفیف ظرفشویی مواد شوینده و یا صابون روی دستگاه شما انجام درست آن. شما همچنین ممکن است استفاده از پاک کننده توصیه می شود که همراه با ماشین CPAP. فقط به دنبال دستورالعمل در این تمیز کننده که اغلب شامل مخلوط کردن مایع با آب. معمولا گفت: پاک کننده ترکیب اقدامات یک میکرب کش و ضد عفونی کننده مورد استفاده در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها.

شستشو بر اساس دستورالعمل

این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به خصوص زمانی که تولید کننده دستورالعمل های خاص در چه, چرا, وقتی که و چگونه از تمیز کردن واحد. پس از همه, شما همیشه توصیه به خواندن کتابچه راهنمای مالک است حتی قبل از قرار دادن ماسک به بینی. اکثر تولید کنندگان توصیه شستشو و شستشو CPAP تجهیزات غوطه ور شدن آنها در یک راه حل تمیز کردن و پس از آن در حال اجرا شیر آب از طریق آنها به مدت حداقل 3 دقیقه. به جای پاک کردن تجهیزات هوایی خشک و دور از نور خورشید است که به شدت پیشنهاد شده است.

پس از خشک شدن ماشین CPAP و لوازم جانبی آن باید تحت پوشش با یک حوله خشک تا زمانی که این آماده برای مونتاژ مجدد. همچنین مرطوب لوله نباید به خشک با استفاده از CPAP واحد به عنوان این ممکن است سوق دادن رطوبت به داخل دستگاه و از این رو منجر به اتصال کوتاه.

هر یک از لوازم جانبی دستگاه خود را تمیز کردن برنامه های, شایع ترین آنها عبارتند از:

* CPAP واحد خود را باید پاک با یک پارچه مرطوب و سپس با یک پارچه خشک حداقل یک بار در هفته.

* از مرطوب کننده باید ضد عفونی هر روز با شستن آن را در آب گرم و صابون. آن را نیز باید ضد عفونی یک بار در هفته با خیساندن در مخلوطی از مواد ضد عفونی کننده و آب برای 10 دقیقه.

خود را با تمیز کردن مناسب عادات خود ماشین CPAP باید برای مدت زمان طولانی گذشته و ارائه خدمات عالی برای شما.

CPAP درمانگاه بهداشت و درمان در منزل

ما در خدمت منطقه تورنتو, انتاریو, کانادا.

تماس با ما: 1-877-430-CPAP(2727) و یا [email protected]

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.