پوست ما همیشه در معرض پرتوهای خطرناک آفتاب قرار نمایندگی محصولات پریم زیباما دارد نمایندگی محصولات پریم و حدود 90٪ از پیری پوست در اثر نور خورشید ایجاد می شود. بنابراین استفاده از ضد آفتاب ضروری است و از پیری زودرس و لکه های پوستی جلوگیری می کند. برندهای مختلف ضد آفتاب های ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد که بسته نمایندگی محصولات پریم به نوع پوست شما نمایندگی محصولات پریم قابل استفاده است. Mark Prime یک برند ایرانی است که با ارائه محصولات بی نظیر و با کیفیت در بازار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. (خواص ضد آفتاب)

انواع ضد آفتاب اولیه

Prim یکی از بزرگترین مارک های مراقبت نمایندگی محصولات پریم نمایندگی محصولات پریم از پوست در ایران است که محصولات محافظت از پوست در آزمایشگاه دکتر اخوی تولید می شود. خط Primer شامل ضد آفتاب با SPF 50 و جوان سازی پوست برای پوست نمایندگی محصولات پریم خشک تا نرمال ، نمایندگی محصولات پریم ضد آفتاب رنگی SPF 60 و مرطوب کننده با ضد آفتاب SPF 30 می باشد.

ضد آفتاب اولیه برای پوست های خشک

ضد آفتاب SPF 50 Primjuvenating Sun به نمایندگی محصولات پریم دلیل وجود عصاره تاک دارای خاصیت ضد چروک و جوان کننده پوست است که باعث جوان سازی و جوانسازی پوست از طریق مکانیسم شبیه به بوتاکس نمایندگی محصولات پریم و شبکیه چشم می شود.

ترکیبات فعال ضد آفتاب Prim Rejuvenating شامل نمایندگی محصولات پریم 4 فیلتر شیمیایی است: اکتینوکسات ، آووبنزون ​​، اتیل هگزیل تریازون و Tinoscarb S و یک فیلتر دی اکسید تیتانیوم فیزیکی.

همچنین به دلیل ترکیب کامدوژنیک “الکل فولادی” ، نمایندگی محصولات پریم این محصول ممکن است باعث ایجاد آکنه در پوستهای روغنی شود. این محصول در دو مدل رنگی و بی رنگ با جزئیات زیر موجود است ، نمایندگی محصولات پریم که برای پوست های خشک تا نرمال مناسب است و برای پوست های روغنی توصیه نمی شود.

1. ضدآفتاب جوان کننده و ضد آفتاب SPF 50 بی رنگ
محافظت در برابر اشعه IR ، UVB ، UVA
ضد آفتاب چند منظوره مناسب برای پوست های نمایندگی محصولات پریم خشک تا نرمال است
رطوبت مؤثر و بهینه برای پوست ایجاد می کند
دارای عصاره انگور با خاصیت ضد چروک نمایندگی محصولات پریم قوی و عملکردی مشابه با بوتاکس است
حاوی ویتامین E (آنتی اکسیدان)
مناسب برای افرادی که با محصولات ضد پیری پوست درمان می شوند ، مانند درمان های جوان سازی پوست
حجم این محصول 40 میلی لیتر است
1. ضدآفتاب جوان کننده و ضد آفتاب SPF 50 بی رنگ
2. جوانه کرم ضد آفتاب SPF 50 رنگ جوانی
محافظت در برابر اشعه IR ، UVB ، UVA
ضد آفتاب چند منظوره مناسب برای پوست های نمایندگی محصولات پریم خشک تا نرمال است
رطوبت مؤثر و بهینه برای پوست ایجاد می کند
لکه های پوستی را با رنگ بژ روشن پوشش می دهد
دارای عصاره انگور با خاصیت ضد چروک نمایندگی محصولات پریم و عملکردی مشابه با بوتاکس است

حاوی ویتامین E (آنتی اکسیدان)

مناسب برای افرادی که با محصولات ضد پیری پوست درمان می شوند مانند درمان های جوان سازی پوست
حجم این محصول 40 میلی لیتر است نمایندگی محصولات پریم
2. جوانه کرم ضد آفتاب SPF 50 رنگ جوانی
ضد آفتاب اولیه برای پوست های روغنی
ضد آفتاب ضد چربی Prim SPF 60 حاوی فیلترهای شیمیایی اتیل هگزیل متوکسایسینامات (اکتینوکسات) ، دی اکسید تیتانیوم ، اکتوکریلن ، 4-MBC و آووبنزن است. به استثنای دی اکسید تیتانیوم ، همه ترکیبات فعال موجود در Sun Sunccreen نمایندگی محصولات پریم فیلترهای شیمیایی نور خورشید هستند که نور را جذب می کنند و در طول موج بالاتر از آن ساطع می شوند.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *