[ad_1]

در لباس های شسته شده پردازش کسب و کار بسیاری از امکانات شکست زیرا آنها نمی توانند موفق به ملاقات ساده پردازش هزینه معیار. دیگران باید مشکلات تصمیم گیری و یا توجیه ارتقاء چرا که آنها درک نمی کنند این معیار. تا این اواخر کمی تلاش شده بود قرار داده و به تحکیم اطلاعات لازم به فهم شرایط است که مدیران مرکز و مدیران قادر خواهد بود برای قرار دادن به عمل. خوشبختانه در حال حاضر وجود دارد یک مطالعه جامع در دسترس است که هدف آن انجام درست آن.

هزینه به ازای هر پوند (فرآوری شده و تحویل داده شده)

مطالعه گردآوری شده توسط آمریکا رختشویی اخبار, پیش بینی است که لوندرس را به طور متوسط در هر پوند هزینه 1.10 دلار رسید در سال 2013. با این حال این تعداد است و نه منعکس شده در این مطالعه به عنوان داده بود تنها در دسترس از طریق 2011. هزینه در هر پوند (پردازش و تحویل) برای مطالعه در محدوده از $0.78 به 1.05 دلار.

پردازش و تولید معیار

که در آن $0.78 به 1.05 دلار در هر پوند هزینه در حال جنبه های مختلفی است که باید به حساب از جمله پردازش و تولید. برای کارآمد تسهیلات در این مطالعه مشخص شد که این هزینه ها باید بین 48 و 69 سنت در هر پوند. در اینجا این است که چگونه کسانی که معیار شکستن ایده آل:

  • پردازش هزینه: این هزینه های مستقیم از کار و مزایای مرتبط با استخدام و حفظ نیروی کار (به عنوان مثال بیمه درمانی و بیمه بازنشستگی و حقوق بازنشستگی و غیره). این باید بین 18-23 سنت در هر پوند پردازش شده است.
  • هزینه های اداری: هزینه های غیر تولید کارکنان و مدیریت. این باید در حدود 3 تا 5 سنت در هر پردازش پوند و تحویل داده است.
  • تعمیر و نگهداری و تعمیرات: هزینه های مربوط به نیروی کار و مواد مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری روزمره. این باید در اطراف 7-11 سنت در هر پوند. پردازش و تحویل داده است.
  • تجهیزات استهلاک: به دست آوردن این تقسیم تجهیزات به ارزش بیش از طول عمر خود را (برای مطالعه این بود که 15 سال). این باید حدود 4 تا 6 سنت در هر پوند پردازش شده است.
  • ملک استهلاک و مالیات بر املاک: 3-5 سنت در هر پوند. پردازش و تحویل داده است.
  • منابع عمومی: 2-4 سنت در هر پوند پردازش شده است.
  • شیمیایی لوازم: 3-5 سنت در هر پوند پردازش شده است.
  • نرم افزار: 8-10 سنت در هر پوند پردازش شده است.

توزیع و جایگزینی معیار

در علاوه بر این به پردازش خود را و هزینه های تولید شما نیاز به را به حساب هزینه های توزیع و تعویض پارچه. در این مطالعه مشخص شد که این کار را باید حدود 30 تا 36 سنت در هر پوند پردازش و تحویل داده است. این تجزیه به دو دسته. توزیع و بازگشت هزینه که شامل درایور هزینه های عوارض و سوخت و خودرو تعمیر و نگهداری و تعمیر کار و غیره باید هزینه بین 13 و 15 سنت در هر پوند پردازش شده است. نساجی هزینه جایگزینی بين 17 و 21 سنت در هر پوند.

این معیار تعیین شد به عنوان آرمان به شود که تسهیلات خود را عامل در بهترین حالت آن است. به بسیاری از لباس های شسته شده شما پردازش کسب و کار شکستن هزینه های خود را در هر پردازش پوند و تحویل و تعیین که در آن شما می نامیم در خارج از این معیار و سپس قطع.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.