[ad_1]

اگر شما در آینه نگاه کنید و تصویر شما دیدن می کند نه به طور کامل شما را برآورده و پس از بیشتر و با دقت تجزیه و تحلیل خود را از بدن شما احساس می کنید که در کل شرایط شما خیلی خوب است که همیشه وجود دارد برخی از اطلاعات را در خود کشف می کند که “مناسب”; سپس آن زمان برای حل آن با استفاده از یک کمربند.

بازار ارائه می دهد انواع کمربند و کنترل بدن لباس طراحی شده با مواد مختلف رنگ ها و ویژگی های نوآورانه. این تنوع در یک قیمت می آید اما در پاسخ به اين شکل گیری و طراحی نیاز دارد که تجزیه و تحلیل شده و طبقه بندی شده در زنان و مردان است.

کلمبیا با نام تجاری شرکت’Coon رهبر در جهان شناخته شده و با آن تحقیقات و توسعه کمربند مدل و کنترل لباس با استفاده از آخرین فن آوری به شما می دهد برخی از توصیه های برای خرید صحیح و به خود کمربند با نتایج شگفت انگیز است.

وجود دارد دو متغیر اساسی در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک کمربند:

1. مواد

2. این منطقه از بدن به اصلاح شود

1. مواد: برچسب برای دیدن مواد که با آنها ساخته شده چرا که هر روش دارای ویژگی های مختلف از کشیدگی و فشرده سازی.

– آسایش و مهمتر از همه: اگر این اولین بار است که شما با استفاده از یک کمربند آن است که توصیه می شود برای شروع با یکی از رسانه های فشرده سازی بدون درز خط شفافی با یک ترکیب منحصر به فرد از لای کرا و میکرو برای حداکثر نرمی و راحتی.

– تعریف شکم: اگر شما نیاز به حذف چربی موضعی در شکم ما توصیه می کنیم شما را به استفاده از یک مداد با حرارتی مزایای, یک, که, لاتکس, باند, در ناحیه شکم و داخلی اندود شده با پنبه به جذب عرق کردن بیش از حد. این سود می تواند به دست آمده در چهار خطوط مختلف: نور Thermoslim بدون درز Powertech و افراطی است.

– کنترل قوی با حداکثر راحتی: اگر شما می خواهید گن اما شما آن را می خواهم به لمس نرم و آسان برای استفاده و سپس شما واقعا نیاز به پوشیدن کمربند از Powertech خط. این خط را فراهم می کند منحصر به فرد مش پارچه در علاوه بر این به Rubberflex را لاتکس, عمل بالا فراهم می سازد که شکل منطقی با فشرده سازی.

– حداکثر کنترل: اگر شما می خواهم به احساس فشار قوی کنترل است که به تشریح و کاهش 1 تا 3 سایز بلافاصله معمولا پس از آن خود را بهترین جایگزین هستند راننده ساخته شده با powernet. این قوی کوتاه کشیدگی مش پارچه اجازه می دهد تا پوست به تنفس ساخت آن را ایده آل برای پست فولاد موارد است. این راننده همچنین باید طولانی مدت کیفیت با استقرار اصلاح ویژگی های. شما می توانید آنها را در Powernet قدرت-پزشکی و افراطی خط.

– راحت بر روی پوست و مو: اگر شما همیشه به دنبال محصولات با مزایای اضافی و سپس خط مراقبت از پوست بهترین گزینه است. این کمربند طرح و تصحیح شکل خود را با راحتی و نرمی به علاوه پارچه آغشته به نانو کپسول مانند جلبک دریایی و ویتامین E جو دو سر و شیر و کافئین برای پوست ارائه مزایای مانند هیدراتاسیون پررنگ, تغذیه, خاصیت ارتجاعی و کاهش چربی موضعی است. شرکت’Coon همچنین دارای کپسول در اسپری فرم به منظور شارژ راننده و ادامه این مزایا برای تا زمانی که شما خود و پوشیدن shaper.

– نه بیشتر سلولیت: کاهش سلولیت بدون تمرینات شدید و سنتی رژیم غذایی است که در حال حاضر ممکن است با استفاده از کمربند و کنترل لباس با بیو تکنولوژی کریستال. یک مزیت بزرگ است که زیستی-کریستال یا کریستال مواد معدنی متصل به پوشاک و همیشه حاضر ارائه مزایای برای تمام عمر از کمربند. و بهترین آنها این است که آنها کار می کنند!

دلیل هر یک از زن کانتور و اشکال تغییرات بدن خود را فراموش نکنید اثر خاص مورد نظر شرکت’Coon طرح های مختلف جایگزین راننده به عنوان شرح داده شده در اینجا. در همه زیر می توان طبقه بندی شده با سه نوع شدت: کنترل کم به کسانی که فقط نیاز به خود را افزایش رقم نیمی کنترل به منظور کاهش flaccidity و کنترل بالا به پایین باریک اینچ از بدن خود را بطور قابل توجهی.

2. این منطقه از بدن به تصحیح: با دانستن سطح مورد نظر از فشرده سازی گام بعدی این است که تصمیم گیری در سمت راست shaper طراحی. به طور کلی زنان باید هدف منطقه بدن(ص) آنها را دوست ندارند و می خواهید برای پنهان کردن کانتور یا کاهش آنها به عنوان نگاه خود را در آینه. با این در ذهن شرکت’Coon توصیه می کند:

– به یک شکل بهتر به تنه یکی باید استفاده از کمربند با متوسط/بالا پوشش در پشت آنها ممکن است یا نه ممکن است پوشش قفسه سینه اما آنها باید فشرده کمر و شکم است. بدن کمربند یا سنتی آنهایی که بهترین هستند استفاده کنید. آنها معمولا طراحی شده به عنوان یک زیر سینه کمربند پیراهن و آمد با یا بدون تسمه (تسمه). برخی از آنها طراحی شده به عنوان بالا شورت و کرست نوع کمربند. بزرگترین مزیت این است بدن. آنها برای استفاده خارجی و بسته به نوع طراحی آنها کار می کنند یا به عنوان بلوز یا بالا. بدن آسان به ترکیب خود را با زمان کمد لباس به تصویر کشیدن کامل از لباس های شیک.

– برای قسمت پایین بدن به راننده طراحی شده به عنوان, شورتی, کوتاه, capris و شلوار تر و تمیز به کمر فشرده سازی معده و کاهش حجم باسن, شکل ران و تصحیح شکل کلی ،

– اگر شما نیاز به تغییر شکل خطوط بدن خود را شما می توانید با استفاده از یک بدن کامل کمربند (بلند یا کوتاه) که کاهش اندازه دور کمر در حالی که لاغری کردن شکم و پایین و وسط پشت و لگن و پاها. از جمله کمربند معمولا دارای سطح بالایی از فشرده سازی و استفاده از آنها توصیه می شود پس از یک عمل جراحی و یا بعد از زایمان. آنها عبارتند از کون, بلند کردن, فواید و فقط با پوشیدن یکی از آنها را کاهش می دهد یک به سه اندازه.

– برای تصحیح شبح به راحتی کمربند لباس یک گزینه عالی آنها در دسترس هستند در هر دو سخنرانی های: بی تسمه و نوار آنها بالا بردن قفسه سینه و شکل و ران متوسط و پایین شکم کاهش سایز دور کمر و پشت و پهلو در حالی که به طور طبیعی بالا بردن لگن.

علاوه بر مزایای ذکر شده امروز’ بدن راننده نیز کیفیت برای اصلاح این وضعیت ارائه ظریف نوری ظاهر در حالی که تصویر جذاب و اسیر جوانی نگاه. با لباس مناسب و کفش شما می توانید نگاه و حتی بالاتر است. به صورت دائمی مزایای ما توصیه به استفاده روزانه از این لباس.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.