نحوه استفاده از ریمل برای اکستنشن مژه

بر خلاف استفاده از مژه های طبیعی ، ریمل روی اکستنشن مژه متفاوت عمل می کند. این نیز همان دلیلی است که شما باید بیشتر مراقب باشید. عمدتا به این دلیل است که اکستنشن مژه به مژه های طبیعی متصل می شود و یک حرکت اشتباه می تواند به آنها آسیب برساند یا باعث ریزش زودتر از حد معمول شود.

 

نحوه استفاده از ریمل روی اکستنشن مژه به شرح زیر است:

 

مژه های خود را بشویید ، خشک کنید و شانه کنید.

به آرامی یک لایه ریمل روی مژه ها و اکستنشن های طبیعی خود بمالید.

مطمئن شوید که از وسط شروع به کار کرده و به سمت نکات بروید.

به یاد داشته باشید که از ریمل روی ریشه ها استفاده نکنید.

از افزودن بیش از یک یا دو لایه ریمل به اکستنشن مژه مصنوعی خودداری کنید

 

آیا می توانید روی مژه های پایین ریمل بزنید؟

ریمل را می توان در مژه های پایینی با اکستنشن مژه استفاده کرد. با این حال ، مطمئن شوید که از یک ریمل بر پایه آب استفاده می کنید که به راحتی می توانید آن را بشویید. از آنجا که اکستنشن مژه معمولاً فقط روی مژه های بالا اعمال می شود ، استفاده از ریمل روی مژه های پایینی نگران کننده نیست.

 

هنگام استفاده از ریمل در اکستنشن مژه چه نکاتی را باید به خاطر بسپارید

اگر اکستنشن مژه شما خیلی ضخیم یا سنگین نیست ، استفاده از ریمل باعث می شود که ظاهر شما بی خطر شود. اما اگر در انتخاب محصول مناسب برای اعمال صحیح آن دقت نکنید ، به آسانی می توانید به برنامه های افزودنی جدید خیره کننده خود در یک چشمک زدن آسیب بزنید.

 

در اینجا نکاتی را که هنگام استفاده از ریمل روی اکستنشن مژه باید رعایت کنید ، ذکر می کنیم:

 

کاربرد

وقتی روی مژه مصنوعی ریمل می زنید ، مهم است که از همان روشی که در مژه های طبیعی استفاده می کنید پیروی نکنید. با این حال ، سعی کنید چوبدستی را انتخاب کنید که محکم روی اکستنشن مژه قرار نگیرد.

 

بهترین روش استفاده از ریمل روی اکستنشن مژه این است که از وسط مژه شروع کرده و به سمت نوک حرکت کنید. ترفند این است که نوک ها را کف کنید و به پایه آن دست نزنید زیرا می تواند به پیوند ایجاد شده توسط چسب مژه آسیب برساند و باعث زود افتادن آنها شود.

 

حذف

در مورد از بین بردن ریمل مژه ای که روی اکستنشن مژه استفاده می شود ، مراقبت شدید لازم است تا از افتادن زودهنگام آنها جلوگیری شود.

 

ابتدا باید پاک کننده های روغن را با روغن پاک کنید. پس از انتخاب پاک کننده مناسب ، ریمل را به آرامی تمیز کنید ، به ویژه بدون مالش یا کشیدن. مطمئن شوید که از اپلیکاتورها یا حوله های بدون پرز نیز برای به حداقل رساندن چسبندگی استفاده می کنید.

 

آداب خواب

در نهایت ، هرگز ریمل خود را به رختخواب نزنید ، مهم نیست که چقدر سالم یا ایمن به نظر می رسد. ماندن ریمل مژه و ابرو در شب منجر به درد چشم ، عفونت های باکتریایی و فرسایش قرنیه می شود. پس از برداشتن ریمل بدون هیچ مشکلی ، اکستنشن مژه را بشویید و شانه کنید.

 

افکار نهایی

در حالی که ریمل می تواند اکستنشن مژه را پررنگ و طولانی کند ، استفاده از ریمل روی اکستنشن مژه معمولاً ضروری نیست.

 

اگر هنوز مایل به استفاده از ریمل برای اکستنشن مژه هستید ، مطمئن شوید که از مژه های کلاسیک استفاده می کنید و نه مژه های حجم دار. ریمل روی مژه های حجم دهنده وزن زیادی را اضافه می کند و طرفداران حجم دهی شما را می بندد.

 

علاوه بر این ، ریمل های خاص می توانند پیوندهای ایجاد شده توسط چسب مژه را از بین ببرند تا اکستنشن ها به مژه های طبیعی شما متصل شوند.

 

نکته مهم دیگر این است که از ریمل هایی که حاوی روغن و موم مصنوعی هستند اجتناب کنید ، زیرا می توانند ماندگاری برنامه های افزودنی را نیز کاهش دهند. هرگز از ریمل ضد آب استفاده نکنید زیرا از سیلیکون و مواد سمی تشکیل شده است که به سرعت به اکستنشن شما آسیب می رساند. همچنین ، از ریمل های فیبر دار خودداری کنید. و ریمل های لوله ای

 

هنگام استفاده از ریمل روی اکستنشن مژه ، همیشه از محلول های ریمل بر پایه آب استفاده کنید. اینها به راحتی از بین می روند و کمتر خشک می شوند تا انواع ضد آب. هنگام استفاده از ریمل روی اکستنشن مژه ، از لمس ریشه ها خودداری کرده و از وسط تا نوک کار کنید.

 

با تمام این اوصاف ، ایده خوبی است که یک مژه ضخیم تر (مانند 0.03 میلی متر ، 0.05 میلی متر ، یا 0.07 میلی متر  انتخاب کنید تا با استفاده مکرر از ریمل ، اکستنشن خود را خراب کنید.

 

در مورد نحوه استفاده از ریمل روی اکستنشن مژه یا آنچه می خواهید با آن به دست آورید با ما صحبت کنید و ما به شما کمک خواهیم کرد!

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.