[ad_1]

نازنین Zaghari-Ratcliffe ایرانی-بریتانیایی تیم ملی به طور موقت در انتشار از پنج سال حبس است که برای اولین بار تحت نظر رسمی برای بخشش خانواده او گفته شده است. تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده و به بالاترین سطح خود از ایران و چند لایه از دولت است. هیچ تضمینی وجود ندارد که عفو داده خواهد شد یا این که او را مجاز به بازگشت به انگلستان است.

Zaghari-Ratcliffe دیده می شود توسط برخی به عنوان یک تراشه چانه زنی در مجامع دیپلماتیک مناقشه بین ایران و بریتانیا داده شد موقت دو هفته از انتشار اروین زندان تهران در 17 مارس همراه با 85,000 دیگر زندانیان در معرض خطر از شیوع کروناویروس. او شده است اجازه اقامت در پدر و مادر او خانه ای در تهران ساخته شده اما به پوشیدن یک بریس مچ پا نگه می دارد که او در حدود 300 متر از پدر و مادر او خانه است.

تمام زندانیان محکوم به اعدام برای پنج سال یا کمتر داده شد موقت انتشار, اجازه نیمی از زندانیان سیاسی ایران را آزاد شود.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای اعلام کرد اوایل هفته گذشته که آنچه که در ابتدا دیده شده است که دو هفته از انتشار برای furloughed زندانیان شده بود تمدید تا اوایل آوریل از آنجا که وجود دارد هیچ نشانه آن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس شد کاهش. Zaghari-Ratcliffe ورود در این فرمت تنها به تایید خانواده در زندان در روز شنبه.

بازداشت شده در مارس 2016 او محکوم شد و در ماه سپتامبر به مدت پنج سال در زندان است. حکم او این است که با توجه به پایان رسیده در عرض 10 ماه مگر اینکه جدید اتهامات وارد علیه او چیزی سپاه تهدید کرده است در گذشته است.

نازنین Zaghari-Ratcliffe تصویر با بریس مچ پانازنین Zaghari-Ratcliffe تصویر با مچ بند عکس: رایگان نازنین کمپین/PA

پتانسیل پیشنهاد عفو, رله به نازنین پدر توسط مقامات زندان در آخر هفته خواهد بود و توصیه می شود برای ایران دفتر دادستان کل است. شوهرش ریچارد Ratcliffe توصیف این حرکت به عنوان “برنامه به طور بالقوه یک قدم به سوی آزادی”. “من به او صحبت کرد دیروز و خلق و خوی او بود بسیار شادمان است,” او گفت:.

Ratcliffe گفت: نگهبان: “معاون دادستان هم می تواند تایید شود یا ارجاع پرونده به دفتر رهبر انقلاب با توصیه که او نمی تواند اعطا شود و یا آن را فقط می تواند با نشستن بر روی میز خود را برای یک بیت.

“رهبر ایران می تواند رد یک توصیه به اعطای عفو و یا می توانید آن را دنبال کنید و مشخص کنید که نازنین داده نمی شود. اما به طور پیش فرض در روند پیروی از رهبر معظم انقلاب اعلام هفته گذشته است که این قانون نیاز به افراد واجد شرایط اعطا می شود بدانند.

“پس از آن خوب است که فایل قرار داده شده است رو به جلو – یک تاییدیه توسط قوه قضائیه که او به طور رسمی واجد شرایط است و او تحت درمان تا کنون مانند هر کس دیگری.”

او و همسرش, 41, دچار درد کاذب dawns قبل تا حدودی به دلیل سیاسی ایران سیستم است و بسیاری از مراکز تصمیم گیری.

مقامات انگلیسی بر این باورند هر گونه تصمیم گیری برای اعطای او را عفو گرفته خواهد شد و در بالاترین سطح از جمله ارزیابی گسترده تر منافع سیاسی به ایران در برنده شدن پشتیبانی برای لغو تحریم ها. Zaghari-Ratcliffe به عمد ساخته شده هیچ بیانیه سیاسی پس از آزادی او از زندان اما فشار برای آزادی دیگر زندانیان شدید با گزارش از ناآرامی در زندانهای ادامه این آخر هفته.

ریچارد Ratcliffe گفت: پتانسیل پیشنهاد عفو یک کودک گام به سوی آزادیریچارد Ratcliffe گفت: پتانسیل پیشنهاد عفو یک کودک گام به سوی آزادی ” عکس: اندی باران/EPA

وزارت امور خارجه ایران شده است و نصب به طور فزاینده ای موثر کمپین بین المللی از جمله با آمریکا دموکرات ها به نوبه خود تا دیپلماتیک گرما در ایالات متحده برای امتناع خود را به حالت تعلیق تحریم های اقتصادی برای کمک به ایران در خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر. بریتانیا شده است بخش خصوصی اصرار مایک Pompeo, ایالات متحده, وزیر امور خارجه, برای دیدن اگر ما می توانید هر بلوک به سوئیس کانال های انسان دوستانه سوئیس تجارت ترتیب که قرار است به سهولت جریان منابع انسانی ایران.

بین المللی بانکداران می گویند که آنها هنوز هم به اندازه کافی نیست اطمینان از خزانه داری ایالات متحده که آنها نمی خواهند تحریم اگر آنها سرمایه گذاری تجارت. در همان زمان ایران بوده است به دنبال کمک به تامین امنیت $5bn (£4bn) وام صندوق بین المللی پول, چیزی که ما می تواند جلوگیری از. یک اصلاح طلب MP از تهران علیرضا رحیمی توییتی در روز یکشنبه که صندوق بین المللی پول که قرار بود به انتشار “بخش قابل توجهی” از وام.

وزیر امور خارجه ایران, جواد ظریف گفت: “دولت آمریکا نقل مکان کرده بود از خرابکاری به ترور به راه انداختن یک جنگ اقتصادی و اقتصادی تروریسم در ایران و در حال حاضر به پزشکی تروریسم است. این حتی بیش از آنچه مجاز است در میدان جنگ.”

اما تندروها مصمم به ارسال پیام است که دولت می تواند سوار شدن از بحران به تنهایی و به نظر می رسد عمدتا مشتاق به هدف را در شکست اروپا و آمریکا به این بیماری همه گیر تحت کنترل است.

فشار نیز نصب بر روی گاهی اوقات نامنسجم رهبری ایران بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر. ایران وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه اعلام کرد بیشتر 2,901 جدید کروناویروس در موارد قبلی 24 ساعت در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 38,309. 24 ساعته در کل از عفونت های جدید ballooned است و در گذشته پنج روز از زیر 900 عفونت های جدید در یک هفته.

رسمی کل مرگ و میر است که تنها 2,640 و روزانه ثبت شده مرگ و میر گسترده استاتیک چیزی که سخت است برای آشتی با سطح بالاتری از عفونت. مرگ و میر است که یک چهارم از اسپانیا و ممکن است به خاطر ایران تصمیم به طبقه بندی برخی از کشته های ناشی از مشکلات تنفسی به جای coronavirus.

هفته زیر فشار را شدیدتر مراحل, رئیس جمهور ایران حسن روحانی در نهایت به معرفی جسمی فاصله و شهرستان قرنطينه. اورژانس به 2000 تخت بیمارستانی ساخته شده در تهران, بازتاب فشار در پایتخت. در مجموع 3,467 بیماران به عنوان شرح داده شده “در شرایط شدید”.

.

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.