[ad_1]

به اعتقاد من آنهایی که بزرگ شدن آلت تناسلی قرص که مصرف میکنید یا فکر گرفتن نمی خواهد شما هر گونه منافع دائمی. احتمال بیشتری نسبت به نه آنها به شما هیچ چیز نیست. محصول سازندگان می دانید که, اما آنها همچنین می دانیم که آنها می تواند ما را به فروش هر چیزی چون ناامید هستیم.

در واقع من شد از جان گذشته قبل از من پیدا کردم چه کار می کند. ورزش برای آلت تناسلی خود را با این نسخهها کار. اگر شما یک فرد بالغ و سپس شما از دست رفته قایق برای هورمونی یا شیمیایی بر رشد آلت تناسلی مرد. از آن زمان به دریافت فیزیکی.

من می خواهم به شما معرفی به یک ورزش به نام “jelqing” و یا “شیر” است که به من داد من اول واقعی اندازه آلت تناسلی سود. من فکر نمی کنم که وجود دارد بهتر بنگ برای جفتک انداختن بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش به دلیل آن است که هر دو ساده و موثر است.

چگونه کار می کند ؟

خوب jelqing به آرامی نیروهای بزرگتر از مقدار طبیعی خون به آلت تناسلی مرد است که امتداد الاستیک بافت آلت تناسلی مرد فراتر از عادی خود را اندازه نصب. بدن خود را پس از آن سازگار با رشد بافت جدید برای مقابله با خون بیشتری به این معنی که در طول زمان به آلت تناسلی خود را بزرگتر می شود. در تجربه من شما هر دو طول و دور را افزایش می دهد. آنچه من بیشتر این بود که من شل بود و احساسات بیش از حد بیشتر چشمگیر است.

چگونه به آن را انجام دهد ؟

بسیار ساده است:

* قرار دادن شما در یک پارچه گرم یا برنج جوراب برای 5 دقیقه برای گرم کردن

* پوشش آلت تناسلی خود را و داخل دست های خود را با یک مقدار سخاوتمندانه از روان کننده – ژل نفت خام است اما من پیدا کنید که بافت نفت برگ آلت تناسلی من بسیار سالم پس از آن.

* دریافت آلت تناسلی خود را تا حدی راست. حدود 80 درصد راست بهتر است. من ترک که ‘چگونه’ تا به شما.

* ایجاد یک ‘OK’ ثبت نام (حلقه) را با انگشت شست و سبابه در حالی که شما در محاصره پایه خود را بخشی از آلت. سفت گرفتن فقط به اندازه کافی به طوری که خون نمی تواند جریان.

* به آرامی (3-5 ثانیه) کشیدن چنگال رو به جلو تا زمانی که دست شما می رسد آلت تناسلی خود را سر و بلافاصله به دنبال با دست دیگر.

* شروع با 100 آهسته سکته مغزی در روز اول و سپس انجام 200 در روز برای 2 هفته پس از آن شما می خواهید برای کار تا 500 در روز است. اما شما تنها تمرین 3 روزهای غیر متوالی در هفته است. آلت تناسلی خود را نیاز به بهبود و رشد آن بیش از حد نیست!

* دوباره گرم بسته بندی پس از تمرین و یا گرم (نه داغ!) دوش/حمام.

شما شروع به دیدن برخی از دستاوردهای خوب بسیار به سرعت. شما احتمالا گرفتن خودتان را توصیف آلت تناسلی خود را پس از هر جلسه به دلیل چقدر بزرگتر و سالم به نظر می رسد.

Jelqing فوق العاده آلت تناسلی مرد ورزش, اما این فقط نوک کوه یخ است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *