[ad_1]

آپنه خواب یک بیماری است که هنگامی رخ میدهد که یک فرد در خواب است و آن ناشی از انسداد معابر هوا از بینی و گلو و قفسه سینه. شایع ترین عوارض آپنه خواب خروپف است. این زمانی اتفاق می افتد که هوا معابر محدود تبدیل به نقطه ای که حتی کم عمق استنشاق و exhalations علت آنها را به ارتعاش. آپنه خواب ممکن است ترسناک به دلیل آن چیزی است که رخ می دهد در حالی که ناخودآگاه است و در نتیجه غیرقابل کنترل است. بهترین راه برای جلوگیری از آپنه خواب به خواب در یک موقعیت است که کمک می کند تا سیستم تنفسی تابع را با سهولت. به همین دلیل پزشکان توصیه می کنند خواب راست برای حذف فشار از روی قفسه سینه و فعال کردن آسان تنفس در طول شب.

آن است که توصیه می شود که کسانی که مبتلا به آپنه خواب با استفاده از یک دستگاه برای کمک به آنها را در یک نیمه نشسته برای فعال کردن تنفس مناسب در طول شب. برای سال پزشکان به طور معمول توصیه می شود که افراد با استفاده از بالش برای سرپا نگه داشتن خود را در رختخواب. این یک مشکل برای بسیاری از خواب به دلیل بالش تمایل به کاهش و یا تغییر در طول شب. به عنوان یک نتیجه, نیمه نشسته است تقریبا غیر ممکن است برای حفظ از طریق شب. مي گرداند به یک نزدیک به موقعیت تخت قبل از اینکه طولانی باعث معابر هوا برای تبدیل شدن به محدود و عوارض آپنه خواب را نگه دارید.

تخت قابل تنظیم خواهد بود بسیار مفید برای افرادی که دچار آپنه خواب است. تخت قابل تنظیم اجازه می دهد سر به بالا. این مانع از زبان از عقب افتادن و مسدود کردن راه هوایی. هنگامی که این وضعیت مانع از به خواب شخص دیگر نمی خواهد قطع شود. تخت قابل تنظیم به طور طبیعی تنظیم مجدد راه هوایی به طوری که فرد مبتلا را شروع خواب یک شب خوب.

کسانی که دچار اضافه وزن هستند نیز از این رنج می برند اختلال در خواب است. با توجه به وزن خود بدن است بیشتر در معرض ابتلا به تنگی راه هوایی و دردناک نقاط فشار در بدن است. یک فرد دارای اضافه وزن را به گردن رنج می برد و همچنین. هنگامی که وجود دارد مقدار چربی در اطراف گردن بافت باعث باریک شدن راه های هوایی است. این دلیلی است که چرا افرادی که اضافه وزن دارند با صدای بلند به snores در شب. حتی اگر فرد هنوز اضافه وزن, تخت قابل تنظیم کمک می کند. این تخت حمایت از بدن در یک موقعیت راحت است که در آن زبان دیگر نمی خواهد سقوط و علت وقفه تنفس.

مهم ترین چیزی که می شود با یک تخت قابل تنظیم است که توانایی به خواب در یک زاویه ثابت در طول شب. این توزیع وزن بدن در سراسر بدن تسکین نیم تنه بالایی از فشار است که به طور معمول باعث آپنه خواب است. خواب در نیمه سمت راست نیز کمک می کند تا برای جلوگیری از رفلکس اسید و دیگر علائم GERD از تشکیل. این تخت جدید نیز ممکن است با استفاده از یک حافظه فوم تشک به ارائه پشتیبانی برتر برای باسن و کمر و شانه ها. از جمله اضافه شدن پشتیبانی است ایده آل برای افرادی که دچار آرتروز زانو درد نیز هست. خواب درست و به طور کامل پشتیبانی می کند و موقعیت مفاصل را تسکین می دهد از تنش است که باعث سفتی صبحگاهی تنش عضلانی و درد ورم و اماس مفصل.

گرفتن استراحت کامل ضروری است به پر انرژی احیا و مولد روز بعد. تخت قابل تنظیم هستند و یک سرمایه گذاری بزرگ برای شما را به مطمئن شوید که شما باید استراحت کامل. با تنظیم برقی, تخت, تمام تنظیمات می تواند انجام شود با استفاده از یک کنترل از راه دور. با مدل های مختلف تخت قابل تنظیم شما می توانید انتخاب کنید قابل حمل و سبک تر و یا دیوار بغل کردن و یا آنهایی که به صرفه جویی در فضا. نیز وجود دارد که تخت قابل تنظیم است که با ماساژ به آرامش بدن پس از یک روز بسیار خسته کننده.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *