تجربه کاری اصلی ترین ویژگی درخواست شما خواهد بود. لازم به ذکر است که استان های ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا و کبک از محبوب ترین استان ها برای مهاجرت بشمار می روند. اما مساله اینجا است که برای معتبر بودن معاملات باید این اهرم پشتوانه داشته باشد. یکی از موارد مهم در برنامه مهاجرت جوشکاران به کانادا از طریق برنامه کارگر ماهر فدرال این است که گرچه مدرک تحصیلی فنی و یا دیپلم کالج های فنی و آموزشی از جمله شرایط و مدارک لازم برای اخذ پذیرش در این برنامه مهاجرتی محسوب نمی شود، اما دارا بودن این مدارک موجب افزایش امتیاز نهایی در این برنامه مهاجرتی می شود. شما باید در رزومه کاری خودتان یک سال سابقه کاری تایید شده در سه سال گذشته را مربوط به مشاغل گروه A یا B لیست ناک را ارائه کنید.

مهاجرت به کانادا لیسانس
همچنین اگر شما متاهل هستید ، درخواست خود را همزمان با همسرتان باید ارسال کنید. اگر شما خواهان اخذ اقامت از طریق برنامه مهاجرت استانی کانادا (Provincial Nominee Programs (PNP هستید، باید در وحله اول استان محل اقامت خود در کشور کانادا را تعیین کنید و برای اقامت در این استان درخواست بدهید. مهاجرت به فرانسه بدون پول و از طریق تحصیل برای دانشجویان بین المللی نیازمند تسلط به زبان فرانسوی و ارائه مدرک زبان b2 فرانسوی می باشد. در این روش از مهاجرت بدون پرداخت پول باید از سمت یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. یکی از برنامههای مهاجرتی زیر مجموعه سرمایهگذاری در کانادا، مهاجرت از طریق کارآفرینی است که از همان ابتدای راه مجوز اقامت دائم برای فرد متقاضی و خانواده (همسر و فرزندان زیر 22 سال) صادر میشود.

وکیل مهاجرت به کانادا فرزانه ابروانی این برنامه به منظور جذب نیروهای متخصص فنی در بعضی از مشاغل و حرفه ها ایجاد شده است. به طور کلی سیستم امتیاز دهی برنامه اکسپرس اینتری به صورت جدول زیر است. در این سیستم مبنا امتیاز دهی بین عدد 0 تا 100 است و مهاجران در این سیستم در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ اقامت دائم کشور کانادا خواهند شد. تلویزیون کابلی و اینترنت در مجموع بیش از 100 دلار در ماه هزینه دارند. وجود سابقه کاری حداقل مربوط به گروه B لیست ناک NOC طی پنج سال گذشته قبل از ارائه درخواست. کوآپ (CO-OP) کانادا به عنوان روشی جهت تحصیل در کانادا، یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به کار و اقامت کاری در این کشور است. ارائه مدارک تحصیلی معادل سازی شده، یکی از گزینه های تاثیر گذار در روند پذیرش شما خواهد بود و امتیاز شما برای مدارک تحصیلی تان بر مبنا 150 امتیاز است.

رزومه کاری شما بر اساس فاکتور های متنوعی امتیازدهی میشوند و درنهایت درخواست شما با توجه به امتیاز تعلق گرفته به آن در لیست انتظار قرار می گیرد. برنامه اکسپرس اینتری شامل برنامه های متنوعی برای جذب نیروی کار ماهر در کشور کانادا است. حدود 2000 فرصت شغلی با حقوقی بین 92000 تا 114000 دلار کانادا منتظر مهاجرانی با چنین تخصصی است. در نهایت بعد از ارسال مدارک تان باید منتظر نتیجه درخواست خود باشید. دعوت کننده حکم اخراج از کانادا نداشته باشد. برای پاسخگویی به این سؤال و بسیاری سؤالات دیگر در رابطه با جواب ویزای کانادا بایستی گفت زمانی که مراکز معتبر این نوع ویزا در کشور کانادا درخواست ویزای متقاضیان خود را دریافت می کنند قبل از تصمیم گیری و ابلاغ نتیجه نهایی داوطلبان را نسبت به انجام یک سری اقدامات لازم در خصوص دریافت این نوع ویزا مطلع می سازند. اطلاعات شما در سیستم امتیاز دهی دولت کانادا وارد می شود و هر استان با توجه به نیازهای خود برای بهترین گزینه ها مورد نیاز خود دعوت نامه لازم برای اقامت دائم در کشور کانادا را ارسال می کند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از وسایل ضروری برای مهاجرت به کانادا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.