همچنین کشور کانادا با فراهم نمودن شرایط زندگی و کسب و کار به یکی از بهترین مکان های دنیا برای مهاجرت تبدیل شده که این موضوع باعث شده در این کشور بیشتر از ۲۰۰ نوع فرهنگ مختلف وجود داشته باشد. حدودا ۶ ماه بعد از مراحل اولیه ، متقاضی و افراد وابسته با ویزای کار وارد کشور شده و ۲۰ ماه فرصت دارند تا شرایطی که به آن متعهد شده اند را عملی سازند که در این صورت ویزای کار موقت به اقامت دائم تبدیل می شود. اکثر استانهای کانادا از طریق جذب سرمایه گذاران کار آفرین مهاجر می پذیرند. دولت استان کبک با دریافت مبالغ تعیین شده از سرمایه داران، (و نه سرمایه گذاران کارآفرین) به طور مستقیم و با مدیریت و مسئولیت خود در بخش های مورد نیاز اقتصادی کشور سالانه ۱,۹۰۰ پرونده سرمایه دار میپذیرد. مشاغلی که نیازی به مدرک دانشگاهی ندارند دسته دیگری از مشاغل با درآمد بالا هم در کانادا وجود دارند که نیاز نیست برای به دست آوردن آنها، مدرک دانشگاهی داشت. همچنین هیچ گونه شرط دانش زبان انگلیسی وجود ندارد.

مهاجرت به کانادا

کانادا این برنامه هیچ گونه حداقل میزان ثروت و یا حداقل میزان سرمایه گذاری را معین نمی کند و در همه جای کانادا قابل انجام است. این مبلغ متناسب با نوع، روش، مبلغ، منطقه و درصد مالکیتی که سرمایه گذاری انجام می گردد، متغیر است. برخلاف برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک که در آن شما به عنوان سرمایه دار مهاجرت می کنید و ملزم به انجام هیچ گونه سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار نخواهید بود، استان های دیگر از شما می خواهند که در استان مربوطه کسب و کاری ایجاد نمایید و بعد از ورود به کانادا در آن استان ساکن شوید و به این ترتیب موجب رونق اقتصادی استان مربوطه باشید. شرکت مهاجرتی کنکاش با شبکه قدرتمندی از افراد حرفه ای و تکیه بر تجربه ۳۰ ساله خود، بیزینس مناسب متقاضی را پیدا می کند و یا در ایجاد یک بیزینس مناسب برای متقاضی از صفر عمل می کند، تمام هزینه های لازم را به مشتری ابلاغ می نماید و در تکمیل تمام مراحل قانونی مهاجرت به او کمک می کند.

{||||||||||||||||}

کانادا سرانه تولید بر حسب دلار کانادا در حدود 58870 اعلام شده است و رتبه 11 جهانی را در زمینه تولید را شامل میشود. این دانشگاه شامل 45 رشته در حوزه هنر، علوم پایه و مدیریت است. ریجنال کتگوری: متقاضیانی که ثروت آن ها در حدود ۳۰۰,۰۰۰ دلار کانادا باشد و مایل باشند حداقل ۱۰۰,۰۰۰ دلار کانادا برای ایجاد یک بیزینس و کسب و کار سرمایه گذاری نمایند، می توانند از طریق این برنامه واجد شرایط شده و با دریافت اجازه کار وارد کانادا شوند و پس از ۱۲ ماه از گذشت مدیریت کسب و کار ایجاد شده خود در کانادا برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. متقاضیانی که از طریق ریجنال کتگوری اقدام می نمایند، تنها می توانند در مناطقی در استان بریتیش کلمبیا بیزینس خود را ایجاد نمایند که کمتر از ۷۵,۰۰۰ نفر جمعیت داشته باشد و همچنین باید در سطح ابتدایی به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند. بیس کتگوری: متقاضیانی که حداقل دارای ۶۰۰,۰۰۰ دلار ثروت باشند و مایل باشند که حداقل ۲۰۰,۰۰۰ دلار کانادا در استان بریتیش کلمبیا بیزینس خریداری و یا از اول ایجاد کنند، می توانند با خرید یا ایجاد یک بیزینس در هر جای استان بریتیش کلمبیا برای این برنامه واجد شرایط شوند.

از طریق برنامه فدرال Owner- Operator متقاضی می تواند با خرید بیزینس در هر جای کانادا در ابتدا اجازه کار دریافت کند و وارد کانادا شود تا روی بیزینس خود کار کند. پس از این مرحله و ارائه مدارک عنوان شده و کسب 67 امتیاز متقاضیان ویزای اسکیل ورکر وارد سیستم POOL خواهند شد و پس از سپری کردن این مرحله باید به مدت 1 تا 2 سال را صبر نمایند و سپس 1400 امتیاز دیگر را نیز دریافت کنند تا بتوانند از سیستم موجود خارج گردند. همچنین شما بزرگواران همواره قادر هستید با پر کردن فرم تماس و یا تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)، از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین مجرب مؤسسه بهره مند گردیده و شرایط مهاجرتی خود را بررسی نمایید. فرهنگ به دلیل پیچیدگیها و ظرافتهای باطنی آن، بیش از هر مؤلفه دیگری، در استراتژی توسعه کارآفرینی، نیازمند مشارکت اقشار و افراد است تا از طریق این مشارکت، امکان نهادینه کردن تنوعات فرهنگی و ارزشهای مثبت نهفته در خردهفرهنگها تأمین شود.

هر استان شرایط خاصی برای خود معین کرده است و متقاضی را ملزم می کند تا مبلغ خاصی را به عنوان حداقل میزان سرمایه گذاری در کسب و کاری در آن استان سرمایه گذاری نماید. نکته بعدی در مورد سرمایه گذاری است که فرد متقاضی باید مبلغ ۴۰۰ هزار دلار را به مدت ۵ سال در کانادا سرمایه گذاری کند. در این روش متقاضی و همسر او باید با اسناد قانونی و معتبر نشان دهند که دارای سرمایهای معادل ۲,۰۰۰,۰۰۰ دلار کانادا هستند و سپس ۱,۲۰۰,۰۰۰ دلار سرمایه گذاری غیر فعال خود در کبک را به مدت ۵ سال حفظ کنند یا حدودا ۳۰۰,۰۰۰ دلار سود این مبلغ را بپردازند. ایران بعد از چین اولین کشور متقاضی در این گروه بوده، اما متاسفانه در ۱ تا ۲ سال اخیر به وضوح مشاهده شده که به علت درصد بالای رد شدن پرونده های ایرانی ها، واسطه های مالی که مسئول پخش ظرفیت تعریف شده هستند، تمایل آنچنانی به پذیرفتن پرونده های مدیران و صاحبان مشاغل فعال در ایران ندارند. می توان گفت دو دلیل اصلی پیشرفت سریع کانادا در سال های اخیر وجود دولت فدرال و جذب نیرو های کار مورد نیاز به صورت دقیق و هدفمند بوده است.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.