[ad_1]

4 نشانه همسر شما تقلب در شما

گوش دادن fellas, من می دانم که مردان بد و برچسب در جامعه ما به عنوان زن فریبکار و نمی مراقبت در مورد احساسات یک زن را. اما ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از مردان هستند که همه چیز در مورد تعهد که فوق العاده است! اما در سمت تلنگر, زنان فقط به عنوان قادر به مردان متاسفانه فاسق باشد. در ادامه به کشف نشانه های همسر شما تقلب در شما.

1. بدترین منتقد

به تازگی همسر خود را در حال انتقاد شما بیش از هر چیزی که کمی. این یکی از اولین نشانه های همسر شما تقلب در شما. او این کار برای توجیه رفتار او در ذهن او. تفکر او این است که “او یک شوهر خوب, به طوری که باعث می شود من امر خوب”

2. من به شما این

طلا و جواهر و لباس و کفش است که شما نمی خرید برای او ممکن است از یک مرد دیگر. این بزرگ علائم هشدار دهنده همسر شما تقلب در شما, به خصوص اگر او مبهم است در مورد که در آن از آنها آمد.

3. تغییرات در میل جنسی

این ممکن است زیرا زن sex درایو در سراسر نقشه. فقط شما می دانید همسر شما عادات جنسی. زنانی که علاقه مند هستند در sex نمی خواهید آن را به عنوان اغلب. اگر زن خود را که ولرم مورد sexشما ممکن است بخواهید به دنبال در مقابل نشانه همسر شما تقلب در شما. ببینید اگر کاندوم sex اسباب بازی روغن و از جمله در ماشین کشو یا کیف پول.

4. با “دختران”

یکی از نشانه های کلاسیک همسر شما تقلب در شما. بودن با دوستان دختر خود را یکی بهانه اضافه کار دیگری است. یک راه برای پیدا کردن است به او تماس بگیرید در حالی که او ، یک سوال که شما نیاز به تماس در مورد. اگر او پاسخ توجه به صداهای پس زمینه و رفتار او. او زمزمه و یا در عجله به تلفن?

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *