[ad_1]

وقتی که می آید به مقعد sex مهم نیست که چقدر تجربه شما در حال سکس مقعدی با روغن های ضروری است از آنجا که مقعد و رکتوم نه به طور طبیعی ارائه خود روانکاری در نتیجه مقاربت بدون مو, روغن خواهد بود به خصوص تجربه دردناک. آنال, روغن کمک کنندگان به لذت بخش تر آنال sex.

هر کسی می تواند شرکت در sex?

یک تصور غلط محبوب اطراف مقعد sex آن است که صرفا پیگیری برای مردان همجنسگرا. این درست نیست. بسیاری از زوج ها نیز در این نوع از مقاربت. آب بر اساس مقعد روغن و کیفیت خوب, کاندوم و کمک به سهولت آلت تناسلی به مقعد عبور راحت تر. با این حال ضروری است که مقاربت گرفته شده است به آرامی به مخاط رکتوم شکننده است و به راحتی می توان آسیب دیده, پر انرژی, thrusting. این امر به ویژه در مورد اگر ‘دریافت’ شریک زندگی است نه به طور کامل آرام است. هر چه تمایلات جنسی از زن و شوهر قبل از درگیر شدن در این نوع از sex این مهم است که مطمئن شوید که شریک زندگی خود را به طور کامل از آن راضی است. اگر یک شریک و نه لذتی از آمیزش مقعدی بهتر است به چوب به sex که هر دو طرف راضی باشند.

وجود دارد انواع مختلفی از روان کننده ها در دسترس است ؟

آنال, ساله هستند و نه فقط در دسترس در فرم ژل; آینده یا به آرامی عطر و طعم یا بو, آنال, روغن نیز در دسترس هستند در یک طیف وسیعی از اسپری و کرم. آنال, lubes متفاوت از روزمره روان کننده جنسی آنها به طور خاص طراحی شده برای استفاده با کاندوم و هدف شل کردن عضلات اطراف ناحیه مقعد بدون از دست دادن هر جنسی احساس بنابراین اجازه می دهد برای ساده تر ، آنال, گریس در حال حاضر طراحی شده با نیازهای مردان و زنان در ذهن و همچنین می توان با استفاده از کون sex اسباب بازی.

چرا استفاده از کاندوم برای سکس sex?

بهتر است همیشه استفاده از کاندوم در هنگام شرکت در sex. نه تنها این به طور قابل توجهی کاهش احتمال ابتلا به عفونت مقاربتی, اما آن را نیز کاهش می دهد خطر ابتلا به بارداری است. یک زن می تواند هنوز هم حامله از کون مقاربت اگر چه خطر این است که کمتر از واژن sex. اگر از کاندوم استفاده نمی شود مایع منی می تواند به راحتی چکه کردن از مقعد به واژن گذشت.

مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید که در آن لذت بخش, آنال sex نگران است که انتخاب با کیفیت خوب, مقعدی, روان کننده.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *