[ad_1]

مقاربت پس از زايمان از بواسیر است مشکل موضوع برای همکاران به راحتی بحث در ارتباط است. برخی از زوج ها کشف سرگیری قبلی خود را sex زندگی است که به عنوان ساده به عنوان آنها معتقد بودند. وجود دارد پس از زايمان هموروئید ترس بسیاری از زنان تجربه آید به بازگشت به داشتن sex با مهم دیگر خود را. این یک واکنش طبیعی در بسیاری از موارد که در آن علائم هموروئید یا اپی زياتومی عمل جراحی در سمت چپ و سیاه بافت مناقصه.

این طبیعی است که احساس ناراحتی در طول مقاربت پس از زايمان از بواسیر یا اپی زياتومی عمل جراحی بهبود است. مهم این است که آن را کند و بیمار با بدن خود را هنگامی که آن زمان برای یک بار دیگر لذت بردن از sex. بسیاری از زنان که تجربه خشکی واژن و یا سختی داشت راحت نتايج با استفاده از ویتامین E برای کمک به کمک به بهبود. مصرف یک گرم وان حمام شل شدن و مرطوب شدن واژن منطقه و حفره را به حرکت طبیعی راحت و بدون درد است. رطوبت و آب مناسب به طور چشمگیری کاهش درد ناشی از خشکی. این باعث کوتاه شدن زمان بهبودی با سرعت بخشیدن به روند شفا.

بواسیر و sex یک موضوع حساس و ظریف است که زوج ها نیاز به از طریق کار با هم. داشتن sex با هموروئید یا بعد از اپی زياتومی عمل جراحی می تواند دردناک طول واژن و مقاربت. آن است که توصیه می شود توسط کارشناسان بهداشت جنسی به استفاده از مقدار زیادی از آب بر اساس روان کننده برای نگه داشتن مناطق روغن کاری برای کاهش اصطکاک است که می تواند باعث ناراحتی شود. با استفاده از نه به اندازه کافی روغن در طی مقاربت جنسی می تواند تجربه بسیار ناراحت کننده و در برخی موارد ایجاد پوست اشک به در حال حاضر مناقصه بافت پوست.

آب مبتنی بر ژل شخصی گریس بسیار توصیه شده توسط پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی و آنها اغلب ارائه شده در کلینیک سلامت جنسی به دلیل از ایمنی خود را. بر اساس آب و روغن بسیار امن تر و موثر تر از نفت بر اساس گریس زیرا آنها آسیب نمی زند لاتکس کاندوم و آنها خیط و پیت کردن به راحتی از و از بدن بدون هیچ گونه باقی مانده در حال پشت سر گذاشته است که می تواند ناسالم. این باعث می شود این ویژه روان کننده بسیار بهداشتی وقتی که می آید به سالم sex.

زنان که تا به حال برای مقابله با پس از زايمان هموروئید یا اپی زياتومی عمل جراحی است که می خواهید به بازگشت به داشتن مقاربت جنسی آنها لذت می برد پیش از این گزینه های مفید. آب بر اساس گریس وان حمام و جامع پماد کرم آن را ممکن است برای لذت بردن از sex دوباره بدون هیچ گونه نگرانی در مورد درد از اپی زياتومی و جراحی هموروئید بهبودی. این راه حل های واقعی برای یک مشکل است که بسیاری از زنان در زندگی خود را. زنان دیگر باید متوجه نتایج فوق العاده ای با استفاده از این آسان و بی خطر درمان های خانگی که کار می کنند.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.