[ad_1]

Displaying نوع unthinking bellicosity است که مشخص تصدی خود به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo تصمیم هفته گذشته – زمان بی سابقه بحران جهانی – به تحمیل هنوز بیشتر یک جانبه تحریم های ایران است. این شبیه به ریختن بنزین بر روی یک ساختمان در حال سوختن و سپس انتظار برای دیدن چگونه یک انفجار رخ.

زمان جدید اقدامات مضاعف شد بی منطق. ایران آزادی هزاران نفر از زندانیان سیاسی در هفته گذشته مطرح امید رضایت کامل برای آمریکا شهروندان آمریکایی و بریتانیایی-ایرانی تیم ملی نازنین Zaghari-Ratcliffe شده است که به طور موقت منتشر شد.

کسانی که امید را فروکش کن. در ضمن Pompeo را غافل مداخله در معرض خطر دامن زدن تماس های داخل ایران به رها کردن نه تنها creaking 2015 ایران بلکه nuclear non-proliferation treaty (NPT) – سنگ بنای پس از سال 1970 از تلاش های بین المللی برای جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای.

رهبری ایران تحت فشار است از محافظه کار و اصلاح طلب پس از دوم را در انتخابات اخیر موفقیت. این آخرین تجلی واشنگتن هنگام خصومت ممکن است کمک به آنها فشار بیش از آستانه. با تشکر و عمدتا به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را وابسته تهران به زودی می تواند حرکت یک گام نزدیک تر به رفتن هسته ای – بسیار نتیجه آمریکایی ها بیشتر ترس است.

کمی وجود دارد دلیلی برای احساس همدردی ایران, سیاسی و مذهبی کارفرمایان و خود را بی کفایت و فاسد و سوء استفاده رژیم است. این کشور در حال حاضر دولت ثابت شده است آن است که مناسب نیست به حکومت. اما خود را به درد و رنج مردم یک ماده متفاوت است. آنها سزاوار بهتر از هر دو رهبران خود و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Pompeo گفت: اقدامات جدید با هدف قرار دادن افراد و کسب و کار گفته می شود مشغول دور زدن ما را تحریم نفتی نشان داد واشنگتن عزم خود را برای حفظ “حداکثر فشار” مبارزات انتخاباتی آغاز کرده است در سال 2018 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن torpedoed ایران.

در عین حال این حرکت به سختی می تواند شده اند بیشتر تحریک آمیز و یا بیشتر بی رحمانه است. ایرانیان از تحمل چندین ماه از تشدید مشکلات به تحریم های جدید آمریکا علیه منقبض شده اقتصاد نابود شغل و افسرده استانداردهای زندگی. آنها شده اند به شدت ضربه توسط coronavirus که وزارت بهداشت گفته است که کشتن یک نفر در هر 10 دقیقه است.

سنگدلانه ما بی اعتنایی ایران Covid-19 اضطراری – آن است که به طور موثر مسدود کردن دو جانبه کمک های پزشکی و درخواست برای $5bn وام از صندوق بین المللی پول نشان می دهد که واشنگتن علاقه مند است در اعتماد به نفس-ساختمان اقدامات است. “به ووهان, ویروس, یک قاتل است و رژیم ایران است که یک همدست” Pompeo snarled.

او دشمنی نقش برآب امیدوار است بحران بهداشت و درمان می تواند موجب ایجاد روابط حسنه از انواع. و درگیری در این ماه بین ما و نیروهای طرفدار ایران به شبه نظامیان در عراق بودند یک یادآوری از نحوه شارژ کردن می تواند به راحتی راه دیگر بروید.

واشنگتن در تقابل با متحدان اروپایی که بازیت آن خطرناک brinkmanship. بریتانیا است که بی سر و صدا خواستار کاهش تحریم ها ، آن را نیز تمایلی به دنبال کردن ایران به نقض 2015 مقابله اعتقاد داشتند که یک reimposition از تحریم های سازمان ملل می تواند نکته های تهران با یمن پرتگاه.

ایالات متحده و سپس در یک سوراخ و باید توقف حفر. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اجبار و طرد شکست خورده است و فاجعه. او سه جانبه هدف بود که اطمینان حاصل شود ایران هرگز نمی تواند به دست آوردن سلاح هسته ای به محدود کردن آن موشک های بالستیک قابلیت و برای توقف آن “بی ثباتی منطقه ای و رفتار”. این است نتیجه معکوس در تمام جبهه ها.

سازمان دیده بان هسته ای به آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA), گزارش ایران در حال حاضر دارای بیش از 1000 کیلوگرم اورانیوم غنی شده کافی برای ساخت یک سلاح هسته ای اگر پس از آن را انتخاب کرد. همانطور که کارشناسان پیش بینی گسترش یافته است تولید در پاسخ مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.

پشت خود را در برابر دیوار ایران ادامه داد: به منظور توسعه و موشک و هواپیماهای بدون سرنشین و ماهواره هدایت برنامه ها قادر به هدف قرار دادن اسرائیل و آمریکا پایگاه های خود در خاورمیانه است. این قابلیت بودند نشان می دهد هنگامی که آن رخ داد نیروهای آمریکایی در عراق در اقدامی تلافی جویانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر قانونی ترور در ژانویه یک ژنرال قاسم سلیمانی.

متاسفانه ایران نشان داده که هیچ نشانه ای از تغییر آن به استراتژی منطقه ای. آن پروکسی باقی می ماند به طور فعال درگیر در جنگ سوریه. نفوذ خود را در لبنان و عراق همچنان قوی باقی خواهد ماند علی رغم خشم در هر دو کشور.

در عین حال تحلیلگران می گویند ناامیدی در تهران همراه با خشم بیش از سیاست آمریکا و اروپا ناتوانی در کاهش آن بسیار فراگیر است که رژیم ممکن است به زودی تصمیم به جمع آوری سهام توسط ترک NPT برای افزایش نفوذ خود حتی در خطر آمریکا و اسرائیل نظامی تلافی.

“جریان اصلی نمایش در ایران تا همین اواخر بود که خروج از NPT را بیشتر دیپلماتیک انزوا منجر به افزایش تحریم ها و دادگاه های نظامی آمریکا برای حمله … این امر می تواند معکوس به تهران را بزرگتر آرمان های رهبری منطقه ای و ادغام مجدد به جامعه بین المللی” نوشت: مهسا روحی از لندن موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک.

“اما حوادث اخیر باعث شده تهران به ارزیابی مجدد کسانی که جاه طلبی به عنوان آنها به نظر می رسد به طور فزاینده ای دور از ذهن است. در سال گذشته و چشم انداز خروج از NPT است از تبدیل یک حاشیه ایده در میان تندروها در ایران به یک سیاست واقعی گزینه است.”

محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران هشدار داد به تازگی است که اگر شورای امنیت سازمان ملل reimposed تحریم به عنوان خواست آمریکا ایران را نفی کرده و هر دو هسته ای و ان پی تی. در مواجهه با یک اقتصاد است که کاهش 9.5 درصد در سال گذشته خشونت آمیز ضد رژیم تظاهرات بی امان انزوای بین المللی و کشنده اضطراری برای بهداشت عمومی در بسیاری از شهر تهران محاسبه ایران کمی از چپ به از دست دادن.

این درست نیست البته – و ایران خواهد بود عاقلانه به عقب نگه دارید. در حال حاضر این رژیم است که به طور فعال به دنبال به دست آوردن سلاح های هسته ای و در آن ادعا می کند هرگز آن را دارد. اما تعداد کمی از آن را باور خواهد کرد اگر آن را مخالف آژانس بینالمللی انرژی اتمی را به بازرسان می شکند سست باقی مانده هسته ای محدودیت و همچنان به ذخایر اورانیوم غنی شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال انتخاب مجدد در هر, هزینه, و, بنیامین نتانیاهو, اسرائیل محاصره نخست وزیر فقط ممکن است ناامید و یا احمق به اندازه کافی برای شروع به بمباران. ایرانیان ممکن است بر این باورند چیز نمی تواند بدتر. اما آنها می تواند.

.

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *