[ad_1]

ایسنا/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: معلمین بایستی به واسطه جایگاه ارزنده خود سعی کنند تا مردم را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اجرای دستورالعملهای بهداشتی در دوران شیوع بیماری کرونا ترغیب کنند.

حسین خوش اقبال ظهر امروز در مراسم از تجلیل از معلمین برتر آموزش و پرورش استان کردستان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با بیان این مطلب اظهار کرد: معلمین همواره منشاء خدمات ارزنده ای در حوزه آموزش هستند و در سایه تلاشهای بی دریغ آنها نسل آینده انقلاب توانمندتر در راه رشد و توسعه کشور گام برخواهد داشت.

وی افزود: معلمین در جامعه اسلامی نقش و جایگاه برجسته ای دارند و در این راستا وظیفه همه ما قدردانی از جانفشانی و از خودگذشتگی های معلمین در راه تربیت و تعلیم آینده سازان مهین اسلامیمان است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بیان کرد: معلمین همواره مانند شمع می سوزنند تا به جامعه روشنایی بخشیده و بارسنگین تعلیم و تربیت نسل جدید را بردوش کشند.

خوش اقبال ادامه داد: آینده روشن ایران اسلامی یقیا  نتیجه زحمات و تلاش های بی شائبه معلمین دلسوز است.

وی ذکر کرد: شهید مطهری و شهدای گرانقدر جامعه معلمین و همه دست اندرکاران عرصه آموزش و پرورش با ایثار خود راه رستگاری و تعالی را فرا روی ما قرار دادند که همه وظیفه داریم از راه و روش این بزرگواران برای سرافزاری و اعتلای کشور پیروی کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: دولت عنایت ویژه ای به رفع مشکلات و نارسایی های معیشتی معلمین دارد و همه توان خود را برای کمک به آنها بکار خواهد گرفت.

وی با تاکید به شآن و جایگاه والای معلمین اشاره کرد و افزود: جایگاه معلمین در جامعه بسیار خطیر و گرانقدر است که برای جبران زحمات آنها باید تلاش زیادی به عمل آوریم.

خوش اقبال اذعان کرد: همه مدیران و مسئولان باید برای حمایت از قشر تلاشگر معلمین همه توان خود را بکارگیرند تا آن ها با کمترین دغدغه به وظیفه الهی خود عمل کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: متاسفانه امروز شاهد هستیم که مشکلات و تنگناهای اقتصادی به خصوص برای جامعه معلمین وجود دارد که امیدواریم این کمبودها با برنامه ریزی برطرف شود.
وی همچنین به روند اجرای برنامه های آموزشی از راه دور دانش آموزان در پی شیوع ویروس کرونا پرداخت و گفت: در دوران شیوع کرونا علیرغم در خانه ماندن مردم اما معلمین در این شرایط نیز از راه دور به وظیفه خود عمل کرده و با احساس مسئولیت کردن و از طریق فضای مجازی و سایت های آموزشی همواره به دانش آموزان آموزش می دهند.

خوش اقبال در پایان یاآور شد: معلمین در این شرایط سخت دوران کرونا می توانند به واسطه جایگاه و نفوذ خود مردم را به رعایت نکات و دستورالمعل های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا ترغیب کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *