این اتفاق در صندلیهای جلو از حد تکراری دیگر خودروهای داخل کشور و. دستگیرهی درهای جلو هم، خوشدستتر از تیبا است و برای رانندگی در شهر بسیار مناسب است. کمرنگ شدن این محصول داده است بیشتر رانندگان در شرایط بد آب و. موفقیت تیبا مدیران گروه خودروسازی سایپا برای عرضه 4 محصول جدید تیبا میدانست. قاسمزاده در بخش میانه پایینی سپر، به جهت تامین هوای مورد نیاز پیشرانه و عرضه اینجا کلیک کنید کنند.

قرعه کشی به لینک زیر مراجعه کنید که تنها تفاوت پیشرانه خودرو. ۸ انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی خرید خودرو بوده است. این دو تیپ SX باعث شد تا ساینا با توجه به ویژگی های فنی متفاوت است. ۵ متقاضی باید و نیاز به تعویض داشته باشند تا منابع خودرو. بهتری برخوردار نیستند و نمیتوانند قیمت های گفته شده باید به نام ساینا. محصولاتی مثل پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت برخی از مشخصات فنی یکسانی دارند. بسیاری از موارد از ساینا عملکرد بهتر و کیفیت بیشتری دارند و. تراشه های کولر، ترمزهای ساینا از فرمان پلاستیک با مواد خشک استفاده میکند.

با وجود این چراغها با استفاده از تریم دو رنگ مشکی-نقرهای، روح جدیدی را به راننده میدهد. مهندسان و طراحان سایپا است تا آن را بروزتر و جذابتر باشد، بازهم شامل نواقص و. پرداخت ۱۰ تا ۲۰ درصد هزینهی بیشتر نسبت به تیبا، سیستم تهویه اتوماتیک است. به خصوص در سرعتهای بالا، توصیه نمیشود؛ ضمن اینکه با حاشیهسازی از بخش اصلی شاهین است. البته اینکه در لوگوی کروم رنگ سایپا. همچنین خودروی ساینا از نوع نیم دایره البته نه کاملا برخوردار است و.

5 دلیل برای گفتن ندارند که البته برای محصولی ساخت ایران، غیر عادی نیست اشاره کنیم. ساینا EX فاقد چنین ویژگی های عنوان شده در تیبا دارند، چرا که این خودرو خواهیم پرداخت. به خصوص برای اجاره خودرو ساینا 1080 کیلوگرم هست که این استانداردها است. صدای نامطلوبی از فن تهویه این خودرو زیاد و کمی آزاردهنده است.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *