بههرحال بازیهای جهان باز همیشه برای سرگرم شدن ماجرایی را در خود جای دادهاند که بازیکنان را نا امید نکنند. امکان تبدیل شدن به موجوداتی مختلف و جابهجایی بین آنها، جنگیدن با انواع دشمنان و گشت و گذار در محیطی وسیع آنقدرها هم خالی از لطف نیست؛ پس به بن تن کمک کنید مثل همیشه قهرمانی باشد که در مقابل هر موجود شروری ایستادگی میکند و او را به نابودی میکشاند. بازی Ben 10 Power Trip با تمام ویژگیهای جالبی که دارا است، اما بهخاطر گیمپلی نسبتا ساده و نداشتن عمق کافی، از بازخورد زیاد خوبی برخوردار نیست و اکثر منتقدین در این مسئله هم نظر هستند که بازی بن تن بیشتر برای کودکانی که به انیمیشن بن تن و شخصیتهای بازی علاقه دارند مناسب است، اما برای بازیکنانی که به دنبال یک بازی با گیمپلیای پیچیده و ماموریتهای هیجانانگیز هستند چندان رضایتبخش نیست. گیمپلی بازی بن تن: قدرت نمایی دارای دشمنانی با هوش مصنوعی پیچیده که نیاز به استراتژی خاصی برای نبرد با آنها داشته باشید نیست و بازهم خاطرنشان میشویم که مخاطب این بازی بیشتر کودکان هستند و به همین دلیل چالشهایی که با آنها روبهرو میشوید و به اتمام رساندن ماموریتها پیچیدگی خاصی را در بر نمیگیرد.

بزرگترین مسئله این است که عملکرد آن در سوییچ بسیار ضعیف است، اما برای بسیاری از بچهها، این مشکل بزرگی نخواهد بود و تنها چیزی که آنها میخواهند این است که بتوانند به عنوان بن 10 و موجودات فضایی بیگانهاش بازی کنند و Power Trip مطمئناً این اجازه را به آنها میدهد. در Ben 10 Ultimate Alien Cosmic Destruction Ps2 شما در نقش بن هستید و می توانید از طریق ساعت مچی خود که منبع همه قدرت های کهکشان است، به شخصیت های درون ساعت تبدیل شوید و با دشمنان خطرناک کهکشان بجنگید. همه چیز عالی پیش میرود تا اینکه هکس موجود شیطانی و بد ماجرا، چهار کریستال مرموز را فرا میخواند تا تبدیل به قدرتمندترین موجود ممکن شود و برای اینکه بن تن نتواند در مقابل او بایستد، با طلسمی جلوی تبدیل شدن بن تن به موجودات فضایی دیگری که به کمک ساعتش به آنها تغییر شکل میداد را میگیرد. Ben 10: Power Trip یک بازی است که کاملا برای مخاطبان جوان ساخته شده است، بنابراین انتظار نداشته باشید که یک تجربه چالش برانگیز و عمیق پیدا کنید.

اگر فرزند شما از طرفداران این انیمیشن است، Ben 10: Power Trip از کیفیتی کافی برخوردار است تا ارزش خرید آن را برایتان داشته باشد، اما به دیگر بازیکنان پیشنهاد میکنیم بیخیال خرید بازی Ben 10 Power Trip شوند. یک بازی جهان باز است، اما این مبارزه جذاب بخاطر کوتاه بودنش و مأموریتهای کمرنگ و نداشتن چالشهای خاص، نتوانسته است فرضیه اولیهاش را به ثمر برساند. هر کدام از این موجودات بیگانه میتوانند با کسب امتیاز کافی به قویترین حالت خود تبدیل شوند. آمیتیریکس که از نسل ۲۰ تکنولوژی است و آزموس آن را ساخته، به صاحب خود این اجازه را میدهد که به ۱۰ هیولایی که بهطور پیشفرض از بین هزاران DNA موجودات فضایی داخل کهکشان که درون آمنیتیریکس وجود دارد، تبدیل شود. در گیم پلی دونفره بازی Ben 10: Power Trip صفحه بازی به دو قسمت تقسیم میشود و همزمان هر دو کاراکتر را در دو بخش جدا نمایش میدهد. بازی بن تن: قدرت نمایی یک عنوان در اندازه بزرگسالان را با روکش دوستانه کودک ارائه میدهد.

تبدیل به هر یک از بن 10 بیگانگان از طریق قدرت Omnitrix ! در این بازی، قدرت های بن تن افزایش میابد و توانایی های جدیدتری برای او در نظر گرفته می شود. همچنین تجاربی که از مبارزه با بیگناگان بدست آورده اید باعث افزایش میزان موفقیت شما می گردد. همچنین طراحان بازی یک حالت دو نفره آنلاین هم برایتان محیا کردهاند که درصورت تمایل میتوانید با دوستان خود به صورت دو نفره این بازی را تجربه کنید. همچنین بادکنک بالن باننزا هم در فروشگاه برای سفارش گیری موجود است که در صورت تمایل به خرید آن و یا خواندن مشخصات بر روی لینک مربوطه کلیل کنید شایان ذکر است که این بادکنک برای آب بازی کودکان کارایی دارد. این سوال که آیا ساعت بن تن وجود دارد یا نه ، ذهن اکثر پسر بچه ها را مشغول نموده است واقعیت این هست که در واقعیت چنین ساعتی وجود ندارد اما سازندگان اسباب بازی سعی کرده اند تا مدلی هر چه شبیه تر به ساعت واقعی و جدید بن تن ساخته باشند که نیاز شما را برآورده سازد البته شاید در آینده این ساعت با همان قابلیت ها نیز ساخته شود که نیاز است تا علم آنقدر پیشرفت کند تا به مرحله ساخت چنین ساعت هایی با این قابلیت های شگفت انگیز رسیده باشیم.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ساعت بن تن چه جوری درست میشه دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *