[ad_1]

فزاینده چاقی در بزرگسالان رای کمک به رونق تقاضا برای چاقی (افزایش وزن) عمل جراحی در سراسر جهان است. مردم نیاز به بدن قابل توجهی کاهش جرم در حال حاضر به طور فزاینده ای امید بستن برای کاهش وزن روش های جراحی برای مقابله با وزن خود مسائل.

امروز انواع مختلفی از جراحی bariatric که وعده داده شده به طور قابل توجهی کاهش BMI از مزمن بیماران چاق.

انواع مختلف جراحی bariatric شامل بای پس معده را Lap-Band عمل جراحی Roux-en-Y معده بای پس Vertical Banded Gastroplasty و روش های جدیدتر به نام معده آستین و معده Plication.

این روش جراحی انجام می شود و در معده و یا روده به تغییر فرایند طبیعی دستگاه گوارش است که به نوبه خود کمک به بیماران چاق از دست دادن وزن است.

چه معده Plication?

معده Plication ممکن است داغترین و گزینه امن در جراحی bariatric بخش به خلاص شدن از وزن بدن بیش از حد جراحی. همچنین به عنوان شناخته شده معده imbrications كله ها بیشتر انحنای اشتی یا معده تاشو آن است که محدود چاقی روش جراحی است که در آن یک جراح معده را کاهش می دهد حجم تاشو اهنی انحنای معده حالى کاهش حجم معده از 70٪.

با مقدمه ای از تکنیک های جدید فن آوری و پیشگام جراحان معده plication است که به سرعت تبدیل شدن به یک ضربه بزرگ در میان افرادی که موفق به از دست دادن وزن از طریق سنتی به معنی از دست دادن وزن.

با استفاده از این تکنیک لاپاروسکوپی جراح اول باعث می شود پنج یا شش برش کوچک در شکم و سپس درج یک دوربین ویدئویی (laparoscope) و ابزار از طریق این برش کوچک برای دوختن یک یا چند بزرگ چین در معده خود را.

پس از عمل جراحی معده طول می کشد شکل یک “آستین” یا “بلند, نازک tube’ شبیه به معده sleeve عمل جراحی اما بر خلاف معده sleeve عمل جراحی معده, برش, صتبلرس و یا حذف از معده است و لازم نیست در معده plication.

همچنین در صورتحساب یا لیست به عنوان کمتر تهاجمی جراحی نیست و حتی شامل re-مسیریابی روده یا جایگزینی دستگاه های خارجی و طول می کشد حدود یک تا دو ساعت برای تکمیل.

معده plication است که به طور بالقوه قابل برگشت است و می تواند تبدیل به یکی دیگر از روش اگر مورد نیاز است.

اگر چه معده اشتی عمل جراحی در نظر گرفته امن و موثر در تولید قابل توجهی از دست دادن وزن در افراد چاق آن است که هنوز هم حیاتی است که آینده نگر بیمار از نزدیک ارزیابی برای اطمینان از مناسب بودن برای جراحی کاهش وزن.

مزایای
عمل جراحی است که اغلب به انجام لاپاروسکوپی که به معنی کوچکتر فولاد کاهش زمان بهبودی کوتاه تر و کاهش احتمال خطرات و عوارض است.

آن را به طور کامل برگشت. بخیه استفاده می شود به سمت معده می تواند برداشته شود اگر لازم و اصلی ظرفیت معده را می توان دوباره بازسازی شد.

پس از عمل جراحی معده تغذیه جذب ظرفیت دست نخورده باقی می ماند.

عمل نمی کند و باعث کاهش و یا محدود جذب مواد غذایی توسط روده کوچک.

معده plication نیازی نیست حذف از معده و روده تغییر مسیر و یا کاشت گونه های خارجی دستگاه کالاهای اساسی هیچ باند, هیچ, پر, بدون تنظیمات.

بدون از دست دادن بافت معده پس از عمل ،

بیماران می توانند انتظار برای از دست دادن بین 40 تا 70 درصد از وزن اضافی خود را در سال اول پس از جراحی است.

عمل جراحی ممکن است بهبود و یا حل و فصل چندین مرتبط با چاقی بیماریهای همراه از جمله فشار خون و دیابت است.

معایب
همانطور که با هر روش لاپاروسکوپی وجود دارد همیشه خطر عفونت و صدمه به اندام های اطراف و خونریزی.

اگر چه نادر است اما خطر نشت از خط بخیه استفاده می شود برای ریختن (فولد) معده.

این شکل از جراحی کاهش وزن هنوز به تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA).

از آنجا که معده plication نسبتا جدید است و هنوز هم در آن تحقیقاتی مطالعات شرکت های بیمه پوشش نمی دهد و هزینه های این روش در نتیجه بیماران مورد نیاز را خود تامین مالی برای عمل جراحی است.

بسیار وجود دارد داده ها و اطلاعات موجود در مورد عوارض دراز مدت و میزان موفقیت معده آستین.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *