[ad_1]

سنت کاترین از بولونیا

از متفکرین عرفا و Stigmatists

شاید یکی از بزرگترین معجزات است که در بدن فاسد از ما سنت نشسته در شاهوار تاج و تخت در یک کلیسای کوچک در سمت چپ محراب اصلی کلیسا از Corpus Domini در بولونیا.

آن را دست نخورده باقی می ماند, هرگز, داشتن تجزیه برای بیش از پنج صد سال!

در ابتدا پس از آنها متوجه آنها نمی تواند جای بدن او در قبر چهار راهبه را حمل سنت کاترین بدن به سالن روی یک نیمکت چوبی برانکارد هر بار که بازدید کنندگان به نمایش بدن و یا وفادار می خواستم به احترام سنت.

این رفت و برای دوازده سال!

سپس راهبه تصمیم گرفت که مومن می تواند نظر او بهتر است اگر او بر روی یک صندلی نشسته.

به خود بهت بدن او بود که از دست هیچ یک از آن نرمش های روزانه, دقت جفت کردن هرگز غروب شد سفت و راهبه ها نمی تواند جای او را در صندلی.

این تنها زمانی بود که رئيسه دستور داد او را کاترین از اطاعت نشستن غیر مسلح در صندلی و در همان موقعیت او را می توان به این روز است.

ما سنت می خواست می شود که در آن همه مردم از خدا می تواند احترام خود را به راحتی و به طوری که او به نظر می رسد به یکی از راهبه از صومعه Corpus Domini و به او گفت که او می خواست یک کلیسای کوچک ساخته شده است نزدیک به بیرونی کلیسا.

قبلا او تا به حال شده است در یک کلیسای کوچک در داخل صومعه.

از همان ابتدا سنت کاترین معجزات و شهرت به ارمغان آورده اند مردم از تمام نقاط جهان نه تنها ایمان ساده پر از مؤمنان که از پر کردن و غنی سازی ما کلیسا بلکه آینده واپسین پادشاهان و ملکه ها و دانشمندان.

در میان آمده بود و ملکه ایزابل ناپل ایتالیا که پس از رسیدن به در شاهوار زر و زیور احترام ما سنت و سپس سمت چپ خود حلقه به عنوان نشانه ای از محبت او. او پس از پاپ (یکی از آنها بود که پاپ کلمنت هفتم) کاردینالها (از جمله سنت چارلز Borromeo که استعداد خود را با ارزش سرمایه گذاری), امپراتور, شاهزادگان و انواع شخصیت.

پاپ کلمنت هفتم اعطا راهبه اجازه را می گویند و جشن توده مقدس به افتخار سنت کاترین در مارس 9 که شد او در روز جشن. او محاط نام او در Martyrology از قدیسین کلیسای کاتولیک روم. او دیگر دنبال پاپ که اعطا indulgences و امتیازات به زائران از آمدن به این مکان مقدس به احترام سنت.

این فرایند را برای او تشریع آغاز شد و در سال 1669 شد و رسما به این نتیجه رسیدند در تثلیث یکشنبه 22 اردیبهشت 1712 زمانی که پاپ کلمنت نهم اعلام کرد به کل دنیا به کل کلیسای کاتولیک روم است که ما تا به حال یک سنت!

اولین بار ما رفت و به دیدار سنت کاترین آن را مقدس کنجکاوی; بدن او در فاسد! اما زمانی که ما وجود دارد و ما کشف بسیار قدرتمند سنت شد که بسیار شخصی به ما. ما باید او را دوست داشت از سال 1977 اولین بار ما به ارمغان آورد نوه ما همه از ده سال به اروپا با ما. ما امیدواریم که خواندن در مورد او است که شما را به نوبه خود به او و رسیدن به او را می دانم با سر و قلب خود را به عنوان ما.

[1]هر انسانی گناه است گناه در برابر خدا. [2]جبران, جبران, [3]یک ماده نشأت گرفته از تار استفاده می شود برای عایق و پوشش سقف [4]مراجعه کنید به فصل در سنت کاترین از جنوا.

Copyright (c) 2010 باب و پنی خداوند سایت

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *