[ad_1]

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان گفت: شهروندان زاهدانی که بیماران کرونایی در منزل دارند از کیسه های زباله ویژه استفاده کنند.

محمد امیر براهویی در گفت وگو با ایسنا افزود: تامین کیسه زباله ویژه بیماران کرونایی یک راهکار مناسب جهت کاهش انتقال بیماری کرونا می‌باشد.

وی اظهار داشت: آنجاییکه حفظ سلامتی پاکبانان برای شهرداری یک الویت است، تهیه و تامین کیسه زباله‌های ویژه شهروندانی که در منزل بیمار مبتلا به کرونا دارند، یک ضرورت می‌باشد.

براهویی تصریح کرد: این کیسه‌های زباله به رنگ قرمز می‌باشند و خانوارها بایستی زباله‌های آلوده خود را در آن گذاشته تا پاکبانان با احتیاط بیش‌تر آن‌ها را جمع آوری و حمل نمایند.

وی اضافه کرد: چنان‌چه این خانواده‌ها امکان تهیه کیسه زباله ویژه را ندارند با سامانه ۱۳۷ تماس گرفته تا شهرداری نسبت به مهیا نمودن این کیسه‌ها اقدام نماید.

وی با تاکید بر سلامت پاکبان و کارگران خدمات شهر گفت: سلامت پاکبانان و کارگران نیروهای خدماتی برای شهرداری از اهمیت بسزایی برخوردار است چرا که آن‌ها آسیب پذیر و در صف مقدم فعالیت‌های شهری و مقابله با کرونا می‌باشند.

معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان خاطر نشان کرد: شهرداری نسبت به تامین لوازم حفاظتی برای پاکبانان از زمان شیوع بیماری کرونا اقدام نموده و همچنین اجرای طرح غربالگری و تب‌سنجی پرسنل خدمات شهری بصورت روزانه از ۱۶ فروردین ماه عملی شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.