برای رفع(به حداقل رساندن) فشار بازگشتی باید هدرز با توجه به نوع پیشرانه طراحی و ترکیب لولههای هدرز از قاعده و قانون درست و علمی پیروی کند.حال سوالی که مطرح میشود این است که اگر فشار بازگشتی در هدرز بیش از مقدار مجاز باشد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ به گفته ای دقیقتر برای هرمدل خودرو (اگر اغراق نکرده باشیم برای هرپیشرانه) باید هدرز مخصوصی طراحی شود ، به همین دلیل همه ساله تعداد بیشماری هدرز توسط کمپانی های متفاوت طراحی و تولید می شود. ولی مثل خیلی از پروژه ها، همه چیز در پایان تغییر کرد. 2, فیلتر هوای سانتافه 3500, 28113-2P100, 10, $4.40, خرید هدرز پراید 44.00.فیلتر سانتافه – لوازم یدکی سواریفیلتر سانتافه ، همه موارد مربوط به فیلتر سانتافه ، لوازم یدکی سواری. به عنوان مثال لاستیکهای جدیدتان در اثر کاهش ارتفاع به گلگیر برخورد و پاره میشود یا اینکه شما بعد از خرید رینگ و لاستیک متوجه میشوید باید تغییراتی در گلگیرها هم انجام دهید و هزینهای بیشتر میطلبد.

هدرز دست دوم پراید همانطور که می دانید در آفرود بیش از اینکه horsepower یا قدرت موتور بر حسب اسب بخار مهم باشد ، گشتاور اهمیت دارد. برای افرادی که آن را نصب می کنند مشکلی پیش نمی آید و ایمنی کامل دارد. این اصلاحات در بخش فنی، منجر به افزایش توان خروجی، بهبود قدرت مانور و شتاب خودرو میشود و در بخش ظاهری، به صاحب خودرو اجازه میدهد همهچیز را از اجزای بدنه گرفته تا حتی صدای اتومبیل خود را شخصیسازی کند. بنده قبل تر پراید داشتم سال 87 یه سال بعد و کمتر از 20 تا رفته بود که صدای عجیبی داد و بردمش اگزوزسازی و به توصیه اون فرد منبع وسطش رو خالی انداختم و از همون سال تا الان بدون استثنا هر سال با بهترین عدد ها معاینه فنی گرفتم! از بهترین روش هایی که تا به امروز به کاربرده شده و تاثیر بالایی دارد عایق کردن اگزوز می باشد که در ماشین های سنگین کاربرد فراوانی دارد.

هدرز برای Ef7 بررسیها در طراحی هدرز به همین مرحله ختم نمیشوند و پس از آن تحلیل نتایج به دست آمده از این مرحله آغاز میشود تا درنهایت در رابطه با جنس بدنه هدرز و طراحی مسیر های خروجی آن تصمیمگیریهای لازم انجام شود تا بتوان به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کرد. مورد دوم مربوط به خودروهای توربوشارژرمیشود.نیروی محرک پره های توربو در خودروهایی که از این تکنولوژی استفاده میکنند توسط دود خروجی از سیلندر تامین میشود.این افزایش ناگهانی فشار و تراکم گاز خروجی، باعث اعمال نیروی مضاعف به پرههای توربین شده و میتواند به قسمت های روغنکاری و شفت توربو صدمه بزند . چون دود هر سیلندر با فشار و سرعت و دمای زیاد از سیلندرها خارج می شود، هر قدر فضا برای خروج دود بازتر باشد، دود بهتر و راحت تر از سیلندر خارج شده و خروج کامل دود فضای احتراق داخل سیلندر را برای مکش هوای بیشتری آماده می کند.

هدرز 206 دیجی کالا
در طراحی هدرز نرم افزارها و ابزارهای تست و آزمایش بسیاری چون solid works ، ansys ،adams و… نوارهای نسور بسته به الیافی که در آن ها استفاده شده قیمت های مجزایی دارند و در انواع مختلفی تولید می شوند; در ادامه به کاربرد این محصول می پردازیم. نوارهای نسوز کاربرد های بالایی دارند که بسته به الیافی که در آن به کار برده شده در موارد مختلفی از آن استفاده می شود.در مواردی که به عایق بندی الکتریکی بالایی احتیاج باشد از این محصول استفاده می شود و در این زمینه کاربرد فراوانی دارد. 8. نوار نسوز ابریشمی: نوارهای نسوز ابریشمی از لطافت خاصی برخوردار هستند و از الیاف نسوز فایبر گلاس در آن به کار رفته است.

نصب هدرز روی پراید
از مقاومت الکتریکی بالایی برخوردار هستند. این نوار نسور کاربرد های زیادی دارد اما بیشتر در عایق بندی ساختمانی و آب بندی و آب و بخار در ماشین آلات الکتریکی از آن استفاده می شود. 5. نوار نسوز فایبرگلاس: این نوار نسوز مقاومت الکتریکی بالایی دارد و الیافی که در این مودل به کار رفته شده الیاف شیشه ای می باشد. مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی و گاز ها دارد. قدرتی که بهراحتی دو برابر قدرت نسخهٔ تولیدی بیتل است. نوار نسوز فایبر گلاس برای استفاده در اگزوز ماشین های سواری و حتی ماشین سنگین ها بسیار مناسب می باشد; زیرا کاهش دادن به حرارت اگزوز یکی از موارد مهم است که به عمر طولانی مدت اگزوز و قطعات موتو کمک بالایی می کند. باید از سوخت باکیفیت و ترجیحاً بنزین سوپر برای احتراق بهتر پژو پرشیا استفاده کنید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *