[ad_1]

نه قادر به تصور یک کودک به طور طبیعی یک مشکل است که آفت بیشتر, ارتباط جنسی, از خود است که معمولا اعتقاد بر این است. ناباروری در هر دو شریک زندگی می تواند تبدیل به یک مانع برای داشتن یک بیولوژیکی تصور عزیزم. IVF یک مزیت برای میلیون ها نفر از این زوج که تجربه مزایای آن است.

در لقاح آزمایشگاهی (IVF) روشی است که باروری در خدمت زوج هایی که مشکل دارند در حاملگی یک کودک بدون مداخله. در این روش زن شریک داده شده است داروهای ویژه ای برای تحریک تخمدان ها. این منجر به تولید بیشتر تخم مرغ است.

این تخم مرغ در حال جراحی برداشت آنها پس از رسیدن. اسپرم ها پس گرفته شده از شریک زندگی مرد است که همراه با تخم مرغ در آزمایشگاه است. جنین رشد در آزمایشگاه برای یک دوره سه تا پنج روز است. مناسب ترین جنین هستند و سپس کاشته به رحم زن.

یک تست حاملگی انجام شده است پس از یک هفته یا بیشتر. بارداری ممکن است رخ دهد در چرخه خود و یا بسته به متوسط 30% میزان موفقیت بیش از یک چرخه ممکن است مورد نیاز برای IVF به نتیجه در یک بارداری.

مزایای استفاده از IVF:

• ناباروری می تواند ناشی از دلایل مختلف. برای انواع خاصی از درمان ناباروری لقاح خارج رحمی واقعا افزایش شانس بارداری.

• زنان مبتلا به انسداد لوله های فالوپ ایستاده شانس با IVF درمان است.

• مردان با داشتن تعداد کم اسپرم ایستاده به دست آوردن فوق العاده از IVF.

• اسپرم ضعیف است که قادر به بارور کردن تخم مرغ به طور طبیعی پاسخ خوبی به IVF.

• در حال حاضر با ایجاد جنین اسپرم رنگی نیاز به پیدا کردن راه خود را به دستگاه تناسلی زن.

• IVF را فراهم می کند زوج های نابارور با استفاده از گزینه انتخاب اهدا کننده تخم مرغ در مواردی که زن شریک زندگی ممکن است مسائل را با تخم مرغ خود از جمله نارسایی زودرس تخمدان.

• قائم مقام IVF با استفاده از تخم مرغ از اهدا کننده و شریک جنسی زن اسپرم برای ایجاد جنین در آزمایشگاه است.

• این نوع باروری را فراهم می کند دو گزینه یک جنین می تواند کاشته به اهدا کننده رحم و یا به رحم زن.

• IVF استفاده از چک کردن تخم یا جنین برای هر ناهنجاری های ژنتیکی.

• پزشکان قادر به تست کروموزوم در جنین قبل از رفتن پیش با تکمیل روش IVF.

IVF را تضمین نمی کند بارداری, اما این افزایش شانس یک. برای میلیون ها نفر در سراسر جهان آن را تبدیل به یک روش انتخاب است. داستان های موفقیت را به ارمغان آورد شادی بسیار زیاد به خانواده ها است. بسیاری از چالش ها در ساخت درمان موفق می تواند با غلبه بر یک دکتر خوب است.

شانس موفقیت کاهش سن. بهتر است به را انتخاب کنید IVF قبل از سن 35-40. اما با کمال تعجب حتی وجود دارد گزارش ها از زنان در آستانه یائسگی باردار شدن پس از درمان IVF! اما این سن چیزی نیست که پزشکان توصیه می کنند. جوان زن بهتر است شانس موفقیت هستند.

وجود دارد برخی از اخلاقی بحث در اطراف IVF. این خدمات عبارتند از سرنوشت اضافی جنین که قرار نیست دوباره به رحم زن. جنین منجمد شده توسط بسیاری به عنوان معادل آن به کودکان است. اغلب این جنین مورد استفاده در اشباع زن اگر اولین تلاش در IVF شکست.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *