[ad_1]

اورژانس درمانگاه و یا شما می توانید آنها را UCC در حال پیاده روی در درمانگاه است که به شما ارائه همه نوع از درمان است که شما می توانید در خارج از یک ER. نه دقیقا یک بیمارستان اما یک مرکز پزشکی آنها عمدتا تمرکز بر تحویل سرپایی مراقبت. آن را فراهم می کند مراقبت های فوری, رفتار انواع صدمات و به تمام امکانات است که می توان با توجه به خارج ER. مراقبت های فوری دریافت پذیرش گسترده در اروپا و امریکا است. به طور کلی بسیاری از تحقیقات انجام شده نشان می دهد که مردم آنها را ترجیح می دهند بیش از بيمارستان به صورت کلی معاینات و مسائل دیگر. نگه داشتن در ذهن این مزایا و عاقلانه را انتخاب کنید دفعه بعد.

آنها آسان برای پیدا کردن– فقط جستجو در اینترنت در مورد درمانگاه های مراقبت های فوری در نزدیکی شما و شما خواهد شد شگفت زده برای پیدا کردن بسیاری از. در شرایط جزئی به جای انتظار برای آمبولانس آمد و واکشی شما می توانید به یکی از نزدیکترین و مطمئن باشید شما داده خواهد شد و همه همان امکانات بیمارستان.

ساعت های انعطاف پذیر– زمان بندی این مراکز انعطاف پذیر است. آنها را اجرا و از 8 صبح تا 7 شب. در تعطیلات آخر هفته آنها باز برای چند ساعت اضافی است که ویژه خود را گرفتن چون رای از جوانان مست و فرود خود را به دردسر را افزایش می دهد در تعطیلات آخر هفته.

قرار ملاقات لازم نیست– بر خلاف یک بیمارستان وجود دارد بدون نیاز به تعیین وقت قبلی. آن را به عنوان یک پیاده روی در مرکز وجود دارد که بدون نیاز به تغییر برنامه خود را برای دیدار با دکتر. شما می توانید هر زمان که شما می خواهید. نشان داده شده است در نظر سنجی که 60 درصد از پزشکان در حال حاضر بر روی نقطه. بنابراین هر زمان شما وجود خواهد داشت که کسی برای انجام معاینه شما.

خدمات سریع– در مراقبت فوری شما دریافت خدمات سریع. آنها شما را نجات از این مشکل از مدت ها انتظار ساعت. گزارش ارائه شده توسط مراقبت فوری انجمن از امریکا نشان می دهد که بیماران نیاز به انتظار برای بیش از 15 تا 20 دقیقه. این زمان در مقایسه با زمان طولانی انتظار در بیمارستان ها کمتر است. همچنین شما می خواهد آزاد شود از وجود دارد در کمتر از یک ساعت. بنابراین کل فرآیند صرفه جویی در زمان.

جیب پسند – هزینه های شما پرداخت در این کلینیک ها نسبتا کمتر است از آنچه به شما پرداخت در بیمارستان یا اورژانس. شما نمی خواهد نیاز به بیمه برای پوشش هزینه های خود را و صورتحساب اگر شما آنها مراجعه کنید. خود را به شرکت پرداخت نیز پایین تر از اورژانس ، شما می توانید می گویند که آنها بسیار سودمند برای افراد با درآمد پایین تر و یا آنهایی که نیاز به درمان به طور منظم.

خوب در امکانات – مراقبت های فوری است که کمتر در فن آوری از بیمارستان های بزرگ. آنها باید انواع تجهیزات مانند X-ray دستگاه ماشین آلات مورد نیاز برای درمان. هر چند شما نمی خواهد پیدا کردن ER تجهیزات وجود دارد. از معاینات معمول به STD آزمون آنها انجام انواع آزمایشات و درمان انواع اساسی مشکلات مرتبط با سلامت. آنها همچنین اشتغال انجام تست مواد مخدر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.