[ad_1]

برس با مرگ نشان داده اند که مرگ نیاز نمی ترسید.

بیش از 30 سال پیش من به دام افتاده بود در آتش است. در روزنامه بود یک عکس از آتش نشانی حمل کردن بر روی یک برانکارد و در آنچه به نظر می رسد یک کیسه بدن.

من در کما برای برخی از زمان. وقتی که من بیدار شد و پزشکان گفت: این یک معجزه پزشکی که من جان سالم به در برد; سطح مسمومیت با مونوکسید کربن در بدن من بود بیش از اندازه کافی برای کشتن کسی که از وزن من.

در برخی از راه آن احساس کردند که من مرده بود چرا که زندگی من می دانستم که درگذشت; آن را برای همیشه لطفا برای تغییر. من تا به حال به relearn همه چیز حتی نحوه راه رفتن و غذا خوردن.

زندگی پس از آتش سوزی است که در آن یک آسیب مغزی تروماتیک (TBI) قوانین ذهن من است و تبدیل به دوست و دشمن.

که شخصی من برس با مرگ است.

سال گذشته من تا به حال یکی دیگر از براش با مرگ – و نه خود من.

این مرگ ناگهانی مایکل بلوم, بهترین دوست من از 25 سال است. مایکل مرگ بدون هشدار من تحت تاثیر عمیق. آن را دور من دور از طریق زمان به آتش و برگشت. دوست من مرگ ساخته شده است زندگی من برای همیشه متفاوت است.

این برس با مرگ خود من و دوست من را نشان داده اند من که مرگ نیاز نمی ترسید.

من آمدن به مقابله با مرگ و میر خود. من می دانم که روزی خواهد مرد. اما از آن خواهد شد تنها یک دنیوی مرگ نه مرگ از من روح یا روح است.

چگونه من می دانم که این کار ؟

اول: ما همه ساخته شده از سه قسمت – ذهن ما بدن ما و روح ما.

دوم: ما روح یا روح ما اگر شما خواهد شد این است که انرژی خالص.

اینشتین یکی از باهوش ترین مردان جهان یک بار گفت که انرژی نمی تواند ایجاد شود (توسط انسان) و نه نابود. آن را تنها می توان از یک فرم به دیگری.

بنابراین من باید به این تحقق: هنگامی که ما می میرند ما به سادگی ترک بدن ما و ذهن ما و ما در قالب روح ما را به جای دیگری است.

که در آن محل است ؟ این یک بیت از حدس و گمان… برای من, من فکر می کنم که آن را به جایی که ما ایجاد شد به جای من در خانه تماس بگیرید و یا خدا و یا منبع و یا خالق.

من نه از ترس مرگ من. تنها یک وجود دارد که از ترس من آن است که من نمی خواهد انجام تمام رویاها و آرزوهای یا که من نمی خواهد که به اندازه کافی داده شده دوست دارم برای کمک به دیگر مردم, قبل از مرگ من.

بنابراین من زندگی می کنند این ساده روزانه اصل: گنج هر لحظه من با هر کسی حتی اگر آن است که تنها خودم.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.