[ad_1]

ایسنا/همدان رئیس اتحادیه طلا و جواهر همدان با اشاره به خرید و فروش طلا در بازار همدان اعلام کرد: در شرایط فعلی مردم اصلاً به سمت خرید طلا نمی‌روند و بیشتر برای فروش طلا به طلافروشی مراجعه می‌کنند.

رضا غلامی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افزایش قیمت طلا در بازار، اظهار کرد: بازار داخلی طلا و سکه امروز با وجود ثبات قیمت دلار و یورو تا حدودی افزایشی بود که علت اصلی آن می‌تواند افزایش قیمت انس جهانی باشد.

وی بیان کرد: قبل از بسته شدن بازار بر اثر کروناویروس قیمت طلا پایین بود اما در ایام قرنطینه قیمت هر گرم طلای 18 عیار 855 هزار تومان بود که پس از باز شدن صنوف این قیمت به 580 هزار تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه روندی قیمت طلا در هفته آینده کاهشی است، تصریح کرد: در حال حاضر قیمت هر گرم طلای 18 عیار 635 هزار تومان است اما پیش‌بینی می‌شود طی هفته آینده قیمت طلا مجدد روند کاهشی یابد و به قیمت 580 هزار تومان برسد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر همدان اظهار کرد: امروز(دوشنبه 8 اردیبهشت) قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار شش میلیون و 481 هزار تومان و طرح قدیم آن شش میلیون و 307 هزار تومان است.

غلامی افزود: همچنین قیمت نیم سکه در بازار امروز سه میلیون و 280 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 880 هزار تومان و سکه یک گرمی 970 هزار تومان است که از چهارم اردیبهشت ماه تغییری نکرده است.انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *