[ad_1]

کیوان صادقی گفت: با آغاز پاییز و سرد شدن هوا سرماخوردگی و آنفلوانزا هم اضافه می‌شود و در این شرایط من فکر می‌کنم برگزاری لیگ سخت و نشدنی است.

سرمربی تیم هندبال ذوب آهن در گفت و گو با ایسنا در مورد آغاز تمرینات تیم اظهار کرد: قرار است به زودی تمرینات را آغاز کنیم. اعلام شده محدودیت‌ها یک هفته دیگر ادامه دارد اما ما مجبوریم که هر چه زودتر حداقل تمرینات بدنسازی را آغاز کنیم. اگر مسابقات لیگ اواخر شهریور آغاز شود زمانی نداریم. اصفهان جزو استان‌های قرمز از نظر شیوع کرونا است و فعلا فعالیت ورزشی در آن ممنوع است. در حال حاضر همه چیز دست به دست هم داده تا تکلیفمان نامشخص باشد.

کیوان صادقی در ادامه در خصوص برگزار شدن لیگ در شرایط شیوع کرونا گفت: نظر شخصی من این است که نمی‌شود امسال لیگ را برگزار کرد. با سرد شدن هوا و شروع فصل پاییز سرماخوردگی و آنفلوانزا هم بیشتر و اضافه می‌شود. در این شرایط برگزاری لیگ سخت و به نظر من نشدنی است. البته آرزوی من و همه این است که شرایط بهتر شود و بتوانیم در آرامش مسابقات لیگ را دنبال کنیم.

سرمربی تیم هندبال ذوب آهن در ادامه گفت: فدراسیون هندبال قرار است 5 شهریور جلسه‌ای برای برگزاری نحوه مسابقات داشته باشد. باید ببینیم فدراسیون و سایر تیم‌ها چه نظراتی برای برگزاری لیگ دارند. باید نظر همه اعلام شود تا به یک جمع‌بندی برسیم و ببینیم لیگ در این شرایط چطور برگزار شود.

وی افزود: به نظر من اگر وضعیت اکثر استان‌ها قرمز باشد و تماشاچی در سالن حضور نداشته باشد می‌توان مسابقات را در چند گروه در شهرهای مختلف انجام داد و بعد از هر گروه تیم‌ها بالا بیایند. البته باید ببینیم چند تیم در مسابقات حضور دارند و بعد برای نحوه مسابقات تصمیم بگیریم. الان نمی‌شود نظری داد. با این شرایط من فکر می‌کنم که مسابقات هم کمی دیرتر شروع شود. همه چیز به نحوه شیوع کرونا در اوایل مهر بستگی دارد.

صادقی گفت: با تعویق مسابقات قهرمانی آسیا جوانان فدراسیون تصمیم گرفت تا لیگ را از اواخر شهریور آغاز کند تا با هم تداخل نداشته باشند. باید در خصوص برگزاری مسابقات همه نظر بدهند و با تصمیم یک نفر و یک استان نمی‌توان پیش رفت. باید شرایط باشگاه‌ها، استان‌ها، بازیکنان، فدراسیون و همه چیز را در نظر بگیرند تا هیچ کس آسیب نبیند. امیدورام در جلسه 5 شهریور به یک نتیجه نهایی و خوب برسیم.

سرمربی تیم هندبال ذوب آهن در خصوص برگزار نشدن لیگ هم گفت: اگر در این شرایط امکان برگزاری لیگ وجود نداشته باشد، خیلی افراد ضرر می‌کنند. تیم طبس دو یا سه ماه است که تمریناتش را شروع کرده است. اکثر تیم‌های دیگر نیز از این هفته تمریناتشان را آغاز می‌کنند. درآمد خیلی از جوان‌ها نیز همین مسابقات لیگ است و اگر برگزار نشود آسیب زیادی می‌بینند. امیدوارم که مسابقات به نحوی برگزار شود که همه راضی باشند و به کسی آسیب نرسد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.