[ad_1]

افرادی که تشخیص داده شده اند با صدمات و بیماری های ثابت کند که می تواند کشنده باشد به آنها نیاز فوری به مراقبت ويژه است. این شامل مستمر کمک های اولیه و مراقبت اداره کل یک تیم از حرفه ای پزشکان که آموزش دیده در این زمینه است. لازم روش برای آن است که پرداخت به اجرا درخواهد آمد در یک واحد مراقبت های ویژه است که معمولا شناخته شده به عنوان یک ICU و یا گاهی اوقات به عنوان مرکز تروما.

در میان برخی از آسیب های که ممکن است رخ فردی برخی از آنهایی که اساسی است که نیاز به مراقبت های فوری هستند و مشکلات متعددی است که ممکن است بوجود می آیند در عمل جراحی یک fortuity خاص ویروس و یا قابل توجهی مشکل در تنفس. تجهیزات استفاده می شود که در ICU برای انجام لازم مراقبت ويژه شامل صفحه نمایش داخل وریدی (IV) لوله استفاده می شود که برای تغذیه بیماران همراه با تجهیزات مورد نیاز برای ارائه تهویه لازم.

جایی که آنها نقش مهمی در نگهداری از انسان زندگی آنها نیز تقویت چند خطرات بهداشتی مانند بالقوه اشکالات. شانس بهبود تلخ با چشم انداز روشن است و مرگ. در این زمینه تصمیم گیری مشترک میان پزشکان و بستگان خود می رسید پس از مقدار تعمق که آیا برای پایان دادن به زندگی بیمار است که در مراقبت های ویژه یا نه.

یک بار در بخش مراقبت های تمام تجهیزات و روش های ممکن به دنبال آن هستند با هیچ تضمینی وجود ندارد از قاب زمان در زمان بیمارانی که به هر حال نمی بیماری های جدی دیگر از بیماری فعلی شانس بالا بازیابی. آن است که به طور معمول تصمیم فرد در مراقبت از خود و یا توسط کسی که به تصمیم گیری از طرف او که درمان است که با هدف راحتی برای بیمار استفاده می شود در مراقبت های ویژه و نه دیگران.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.