[ad_1]

مانند هر چیزی در خانه خود ماشین CPAP و لوازم جانبی باید به طور منظم تمیز و مراقبت از. انجام این کار نه تنها حذف ناخواسته میکروب/گرد و غبار اما آن نیز عمر تجهیزات خود را به عنوان به خوبی.

اگر شما بوده ام در یک CPAP در خانه شما در حال حاضر آگاه از مزایای آن پس دادن آن کمی TLC به نفع هر دو شما و ماشین. مشترک CPAP مسائل مربوط به مراقبت از:

• CPAP ماشین آلات تنزل خواهد کرد در طول زمان است.

• CPAPs می تواند یک زمین پرورش برای باکتری ها اگر نه به طور منظم تمیز. اگر با استفاده از مرطوب, مطمئن شوید که شما رطوبت محفظه و لوله همیشه تمیز است. اگر شما مطمئن نیستید که از پاکیزگی بهترین شرط این است که به سفارش لوازم جانبی جدید.

• CPAP ماسک نیز تنزل در طول زمان این شامل بالشتک و روسری. اگر شما شده اند با توجه به افزایش نشت در ماسک خود را بدون توجه به چگونه تنگ شما تنظیم آن است که به احتمال زیاد شما نیاز به جایگزین کردن بینی خود/داخل بالشتک.

• اکثر CPAP ماشین آلات خارجی فیلتر که نیاز به تغییر به طور منظم. نه تنها این کار به از بین بردن هر گونه ذرات هوابرد اما آن را نیز به گسترش زندگی از دستگاه خود را به عنوان به خوبی.

هر دو جدید و با تجربه CPAP باید بدانید که چگونه برای حفظ دستگاه خود را. در اینجا چند راهنمایی در حفظ دستگاه خود را:

• هر BiPAP از جمله DreamStation BiPAP (یکی از مارک های قابل اعتماد از CPAP و BiPAP ماشین آلات) است و انتظار می رود عمر حدود پنج سال است. بهتر از آن است که نگهداری می شود دیگر آن گذشته باید به شما اما به یاد داشته باشید آن است که هنوز هم یک ماشین! اکثر CPAP تولید کنندگان ارائه 1 سال گارانتی در ماشین آلات خود را.

• سازگار مراقبت مورد نیاز است برای حفظ اوج عملکرد. آن را ضروری است برای تمیز کردن و یا در صورت لزوم تغییر ماشین-فیلترهای خاص. طبق استانداردهای یکبار مصرف فیلتر باید به جای یک بار در هر ماه در حالی که غیر یکبار مصرف فیلتر باید به جای یک بار در هر 3-6 ماه می باشد.

• غیر یکبار مصرف فیلتر ساخته شده از فوم است که می توان به راحتی با آب شسته شود و مجموعه ای را به طور کامل خشک قبل از قرار دادن استفاده کنید. این هنوز هم باید به جای هر 3-6 ماه می باشد.

• اگر تمیز کردن ماشین CPAP خود را, مطمئن شوید که به تنها گرد و غبار/پاک کردن آن را با یک ضد باکتری پارچه. آیا تا به حال, غرق در آب است.

• اگر خود را CPAP دارای رطوبت اتاق آن است که توصیه می شود به جای آب روزانه و شستشو از اتاق به عنوان به خوبی. محل این اتاق در یک حوله برای خشک کردن و شما تمام خواهد شد آماده برای شب بعد!

مهم نیست که ماشین CPAP و نگهداری و تمیز کردن همیشه بخشی مهم برای نگه داشتن دستگاه خود را در حال اجرا در سطح مطلوب. این SoClean محصولات را حذف 99 درصد از باکتری های موجود در ماشین CPAP و لوازم جانبی نه تنها بهبود پاکیزگی خود ماشین اما به شما سهولت از ذهن است که شما می توانید یک خواب خوب شبانه دانستن ماشین خود را تمیز است.

دستگاه خود را گرفته مراقبت خوب از شما, مطمئن شوید که به مراقبت از آن را به عنوان به خوبی!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *