این مدرسه بین المللی بزرگترین مدرسه بین المللی خصوصی ، هماهنگ و بین المللی انگلیسی در مالزی است که دارای دو شعبه در کوالالامپور است:

یک مرکز اوایل سال در Desa Sri Hartamas و یک مدرسه ابتدایی و متوسطه در Mont ‘Kiara.

این مدرسه در سال 1951 تأسیس شد و به طور مداوم در بین مدارس برتر بین المللی در آسیا قرار دارد.

علاوه بر نتایج برجسته آکادمیک ، این مدرسه به دلیل تعلیم و تربیت مبتکرانه و جامعه مدرسه قوی آن شناخته شده است.

این مدرسه برنامه درسی انگلیس را به دانش آموزان بیش از 65 کشور مختلف ارائه می دهد.

علاوه بر اطلاعات فوق می توانید به سایت مشاوره شریف سری بزنید و  اطلاعات تکمیلی درباره مدارس بین المللی مالزی کسب کنید.

یک مسیحی واقعاً بین المللی ، GIS به میراث قوی خود از تعالی دانشگاهی و تعداد فارغ التحصیلان در حال تبدیل شدن به “تغییر دهنده جهانی” افتخار می کند.

این مدرسه بیش از 150 فعالیت همزمان درسی (CCA) را به دانش آموزان ارائه می دهد ، که یکی از گسترده ترین برنامه های آموزشی درسی در کشور است. فرصتها مدام در حال توسعه و افزودن هستند و هر اصطلاح را تغییر می دهند.

این فرصت ها باعث تقویت مقاومت ، عزم ، کار گروهی و همکاری دانش آموزان ما می شود. تمام ویژگی های مورد استفاده در GIS یادگیرنده مهارت.

درباره کشور مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا است که بخشی از آن در شبه جزیره سرزمین اصلی آسیا و بخشی از آن در سوم شمالی جزیره بورنئو واقع شده است.

غرب (شبه جزیره) مالزی مرز مشترکی با تایلند دارد که با یک جاده و یک پل (“حلقه دوم”) به کشور جزیره سنگاپور متصل شده است و دارای حاشیه ساحل در دریای چین جنوبی و تنگه های مالاکا است.

شرق مالزی (بورنئو) با برونئی و اندونزی مرز مشترک دارد. مالزی ترکیبی از دنیای مدرن و یک کشور در حال توسعه است.

با سرمایه گذاری خود در صنایع فناوری پیشرفته و ثروت متوسط ​​نفت ، به یک کشور ثروتمند در جنوب شرقی آسیا تبدیل شده است. مالزی ، برای بیشتر بازدید کنندگان ، ترکیبی خوشبخت را نشان می دهد: زیرساخت های فناوری پیشرفته ای وجود دارد و به طور کلی همه چیز خوب و کم و بیش در برنامه کار می کند ، اما قیمت ها معقول تر از ، مثلاً سنگاپور هستند.

 

منبع : https://sharifstudy.com/

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *