[ad_1]

ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج پلدشت از بهره برداری از ۱۲ پروژه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی امروز ۲۸ فروردین ماه در جلسه هماهنگی اجرای طرح هدیه سپاه پاسداران به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب، که در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت ترتیب یافت، گفت: از اهداف اجرای این طرح میتوان به محرومیت زدایی از مناطق مرزی و درگیر جنگ تحمیلی با بهره برداری از ۱۲ پروژه در پلدشت اشاره کرد.
 
وی با تاکید براینکه این پروژه ها با مساعدت ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت و با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال به بهره برداری خواهند رسید، افزود: مهمترین محورهای این پروژه ها، بهسازی مساجد، مدارس، احداث سرویس های بهداشتی، تهیه وسایل ورزشی برای مدارس محروم، احداث ۱۰ باب خانه محروم، تهیه جهیزیه، ایجاد پروژه های آبیاری به منظور اشتغال زایی برای جوانان و راه اندازی کارگاه های زود بازده است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ یوسفی همچنین گفت: با هدف کمک به افراد نیازمند و افرادی که با شیوع ویروس کرونا کسب و کار خود را از دست دادند، مرحله نخست توزیع رزمایش طرح کمک مومنانه در شهرستان پلدشت آغاز شد.

به گفته وی این کمک شامل ۴۰۰ بسته معیشتی هرکدام به ارزش ۵ میلیون ریال آماده و تحویل این عزیزان می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت خاطر نشان کرد: این طرح  با مشارکت سپاه، مردم و خیرین در سطح شهرستان اجراء می شود و تا پایان ماه مبارک رمضان مرحله دوم این طرح نیز  اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *