[ad_1]

ایسنا/گیلان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندر مرزی آستارا گفت: به منظور پیشگیری از شیوع مجدد کرونا، محدودیت های جدید در مشاغل و تجمعات آستارا اعمال می شود.

کامبیز لقمانی مقدم در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به آخرین وضعیت ویروس کرونا در شهرستان مرزی و بندری آستارا و احتمال بازگشت و فراگیری مجدد آن خطاب به کلیه شهروندان و روستائیان، اظهار کرد: عموم مردم باید هنگام حضور در اماکن عمومی از ماسک استفاده کنند و از حضور در تجمعات و مسافرت غیرضروری اجتناب کنند.

وی با بیان اینکه در صورت استفاده از ماسک، احتمال انتقال ویروس از افراد ناقل به ۱.۵ درصد کاهش می یابد. ادامه داد: این مهم باید مدنظر همگان قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت مسائل بهداشتی از ضروریات است، افزود: فقط با همکاری اقشار مختلف مردم، اصناف و مشاغل، امکان کنترل و پیشگیری از شیوع مجدد فراهم خواهد شد.

لقمانی مقدم با اشاره به اینکه اگر به هر دلیلی شمار مبتلایان در سطح شهرستان افزایش یابد، خاطرنشان کرد: در این صورت اگر دستورالعمل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک رعایت نشود، بدون تردید محدودیت های لازم به صورت جدی و در چند سطح اعمال می شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *