[ad_1]

تصمیم به اجاره یا خرید یک ماشین CPAP است که باید به دقت در نظر گرفته شود. نگه داشتن در ذهن است که هر یک شامل خواهد شد پول خود را در بخشی که شما ممکن است یا ممکن است قادر به پرداخت هزینه در حال حاضر.

هنوز هم شما نمی توانید انکار ضروری نیاز به یک CPAP واحد به کاهش شدت و فرکانس خود آپنه خواب علائم. شما می خواهید به قادر به خواب بیشتر و خواب هست که باید هم به نفع خانواده و دوستان خود را در بیش از یک راه.

و بنابراین این سوال باقی می ماند: شما باید اجاره یا خرید ماشین CPAP? پاسخ این سوال بستگی به عوامل بسیاری به عنوان زیر مورد بحث.

سلامت ملاحظات

البته شکی نیست که به نیاز ضروری برای CPAP واحد در زندگی خود را. شما متوجه خواهد شد برای بهبود سلامت خود را زودتر از بعد از آن خواب آرام است که قابل توجه ترین. به نوبه خود, شما همچنین باید لذت بردن از بهتر مدیریت استرس بهتر چشم انداز در زندگی و روابط بهتر.

چگونه تصمیم به اجاره یا خرید CPAP واحد در آمده و بهداشت عاقلانه است ؟ خوب آپنه خواب می آید در سه نوع انسدادی و مرکزی و پیچیده است. هر یک از این نوع آپنه خواب نیاز به تغییر حالت از درمان در داروها تغییر در شیوه زندگی و تنفس دستگاه های مانند ماشین CPAP و حتی جراحی است.

پزشک شما باید قادر به ارزیابی اگر شما نیاز به CPAP واحد به صورت کوتاه مدت صورت تنها و یا به صورت دراز مدت دوره بسته به نوع آپنه خواب شما را از رنج می برند. البته شما نیز ارزیابی شود و بر اساس پاسخ شما به دارو و تغییر در شیوه زندگی و دیگر درمان کمکی.

در حال حاضر اگر شما نیاز به CPAP واحد برای یک زمان کوتاه تنها و سپس آن را حس می کند فقط به اجاره آن است. اگر شما با استفاده از آن برای یک زمان طولانی و سپس خرید آن است که مسیر سمت راست.

مالی عوامل

بیایید آن روبرو هستند. هزینه خرید و نگهداری از ماشین CPAP می تواند اجرا شود به صدها دلار است. هنوز مزایای بهداشت و درمان خواهد بود به خوبی به ارزش سرمایه گذاری, اما شما ممکن است قادر به آن را ببینید که هیچ با تشکر از رکود اقتصادی فعلی است.

پس از همه, شما می توانید به جای قرار دادن غذا بر روی میز نسبت به خرید یک دستگاه است که شما باید زندگی بدون برای مدت طولانی است و می تواند همچنان به زندگی بدون تا زمان بد است. و بنابراین شما تصمیم به اجاره CPAP واحد برای دوره های کوتاه تر از زمان شاید حتی قرض گرفتن آن را از یکی از بستگان نزدیک که ممکن است کمتر و یا هیچ به آن نیاز دارید.

اما اگر شما در نظر بگیرید این واقعیت است که بدون ماشین CPAP شما فقط ممکن است مرگ یک مرگ ناگهانی در خواب خود را. در حال حاضر پیش بینی شده خود صرفه جویی خواهد شد و برای هیچ, برای, در واقع اگر وجود دارد یک چیز گران تر از زندگی آن است که مرده است. و یا حداقل آن است که بسیار گران قیمت در آنهایی که در پشت سمت چپ به مراقبت از کسب و کار از مرگ است.

مبادا شما فکر می کنم که ما در حال تبدیل شدن به مرض اینجا ما تنها به بیان حقایق است. و یکی از مهم ترین حقایق زندگی یک بیمار آپنه خواب است که ضروری نیاز به دستگاه تنفس مانند ماشین CPAP. آیا شما اجاره یا خرید شما از اهمیت ثانوی برخوردار است فقط به عنوان زمانی که شما دستگاه.

CPAP درمانگاه بهداشت و درمان در منزل

ما در خدمت منطقه تورنتو, انتاریو, کانادا.

تماس با ما: 1-877-430-CPAP(2727) و یا [email protected]

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *