[ad_1]

خواب یک شب خوب است یک جنبه مهم از سلامت خود را به عنوان آن اجازه می دهد تا بدن خود را به استراحت و تجدید خود را. هر بیماری که با خواب شما تداخل باید درمان شود به عنوان به زودی به عنوان آن می آید به نور است. یک بیماری است که باعث می شود شما به قطع خواب شناخته شده است به عنوان آپنه خواب است. این وضعیت باعث می شود شما را به توقف تنفس در فواصل. تنفس شکاف می تواند تا سی در یک ساعت. هنگامی که شما را متوقف تنفس شما حرکت از عمق به خواب شما باعث به خواب ناکافی. CPAP ماشین آلات مورد استفاده در درمان آپنه خواب به طوری که شما می توانید لذت بردن از خواب یک شب خوب.

انواع آپنه خواب

آپنه خواب می تواند رخ دهد به عنوان یکی از دو نوع: مرکزی آپنه خواب یا آپنه انسدادی خواب. CPAP ماشین آلات مورد استفاده در درمان خواب و خروپف است. OSA اتفاق می افتد زمانی که دیوار در پشت گلو استراحت باعث ایرویز برای جلوگیری از زمانی که شما در حال خواب. با توجه به کمبود اکسیژن مغز شما باعث خواهد شد که شما را به حرکت از یک خواب عمیق به خواب و یا شما در دسترس نباشد از خواب بیدار. این کمک می کند تا برای باز کردن راه هوایی مسدود شده و سپس شما می توانید نفس کشیدن دوباره.

این چرخه ادامه می توانید در تمام طول شب. و هنگامی که دور از آپنه گیرد شما خروپف و بریده بریده نفس کشیدن با صدای بلند. مشکل با OSA است که شما نمی خواهد به یاد داشته باشید که خواب بود به طور مداوم قطع شود. شما خواهد بود که خسته و خواب آلودگی در طول روز است. اعضای خانواده خود هستند که ممکن است مشاهده کند که یک مشکل وجود دارد با چگونه شما خواب.

درمان

پزشک شما ممکن است توصیه می کنیم که شما با استفاده از یکی از CPAP ماشین آلات هنگامی که او ایجاد کرده است که شما باید OSA. فشار مثبت مداوم (CPAP) درمانی است که عمدتا مورد استفاده در درمان OSA. درمان ساخته شده است از یک موتور و یک ماسک و یک لوله. موتور مورد استفاده در هوا از اتاق و به آرامی اعمال فشار به آن است. این موتور دارای یک فیلتر به اطمینان حاصل شود که هوا است که در صورت عاری از ناخالصی است. شما می توانید تصمیم به خرید یک ماشین CPAP است که می تواند گرم هوا تنفس شما در. این است که از طریق یک مخزن آب که گرم تا نتیجه انتشار گرم رطوبت به هوا هنگامی که دستگاه روشن است. شلنگ استفاده می شود به حرکت هوا است که تحت فشار از موتور به ماسک در حالی که ماسک است که بیش از خود بینی و دهان شما را قادر به دریافت فشار هوا را در راه های هوایی است.

انواع ماسک

وجود دارد بسیاری از انواع ماسک و آنها در اشکال و اندازه های مختلف به طوری که شما می توانید یکی که متناسب با شما درست است. یک ماسک کامل یکی قرار داده شده است که بیش از دو بینی و دهان خود را. از سوی دیگر یک ماسک بینی یکی قرار داده شده است که بیش از بینی خود را. یک بینی بالش ماسک نصب شده است درست در زیر بینی خود را. شما همچنین باید این گزینه انتخاب, ماسک صورت کامل آن را بر روی چشم خود را در علاوه بر این به بینی و دهان خود را. نیز وجود دارد یک تنوع از بینی ماسک که خوشه که به داخل بینی خود را. این مهم است که اطمینان حاصل شود که ماسک به درستی مهر و موم شده به طوری که فشار هوا ثابت است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *