[ad_1]

جراح خود را احتمالا با همتایان شما در مورد آنچه شما می توانید انتظار می رود در ساعات روز و هفته پس از جراحی بالا کشیدن ابرو. خود را بالا کشیدن ابرو بهبودی زمان آغاز و پس از عمل جراحی خود را به پایان رسید.

پیشانی خود را ممکن است ضبط همراه با سر خود را ممکن است پیچیده به کاهش تورم و کبودی. علاوه بر این لوله های نازک (تخلیه) می تواند تنظیم شود تا برای از بین بردن هر گونه بیش از حد خون و یا مایع. جراح شما باید به اطلاع شما چگونه به مراقبت از محل جراحی فقط قبل از اینکه منتشر شد.

پیشانی و پوست سر ممکن است احساس تنگ و داغ. ضد درد کمک خواهد کرد. پس از بیهوشی می پوشد به بهبود منطقه شما ممکن است احساس بسیار سرد و/یا عاطفی. این طبیعی است. اگر شما در حال سرد, درخواست یک پتو گرم. شما احتمالا ممکن است احساس حالت تهوع به خصوص هنگامی که خود را لیفت ابرو انجام شد با استفاده از بیهوشی عمومی. دارو ممکن است کمک به جلوگیری از تهوع خود را.

در صورت لیفت ابرو انجام شد به صورت سرپایی شما نیاز به یک عضو خانواده یا یک دوست درایو شما صفحه اصلی.

شما ممکن است تلو تلو خورنده از بیهوشی و/یا دیگر داروها در اولین شب بعد از لیفت ابرو. شما ممکن است متوجه سوزن سوزن شدن و تنگی کشیدن پراکنده درد شدید و سوزش و/یا احساس سرد بر روی پیشانی خود را روزها و هفته های پس از خود را بالا کشیدن ابرو. پوست سر خود را به احتمال زیاد خواهد شد به دلیل بی حس اعصاب خود شده اند تا حدودی از هم جدا در این دوره از عمل جراحی است. این ممکن است عادی و پیش بینی می شود باید.

کبودی و تورم در حال عادی بخش جراحی بالا کشیدن ابرو فرایند درمان و تمایل به آخرین حدود 10 روز است. تعداد زیادی از مردم ممکن است توسعه چشمان سیاه و سفید زیر ابرو. استفاده از کمپرس سرد بر روی سر خود را و چهره واقعا می تواند کمک به نگه داشتن تورم و کبودی را به حد اقل میرسد. جراح خود را بپرسید در مورد سایر چیزهایی که شما می توانید قبل یا بعد از خود را بالا کشیدن ابرو را تا حد زیادی کمک به حداقل رساندن تورم و کبودی. برخی از راه حل های گیاهی مانند, مثلا, آرنیکا مونتانا و بروملین (آنزیم موجود در آناناس) ممکن است کمک کند.

از طریق بالا کشیدن ابرو, بازیابی پیشانی خود را می تواند ضبط و همچنین به عنوان سر خود را ممکن است آزادانه پیچیده برای کاهش تورم و کبودی تا روش تکمیل شده است.

یک لوله نازک می تواند در حال حاضر به تخلیه هر گونه بیش از حد خون و یا مایع است که می تواند جمع آوری زیر پوست.

شما داده خواهد شد و دستورالعمل صریح و روشن است که می تواند شامل:

  • چگونه برای مراقبت از محل جراحی و تخلیه

  • داروها را به استفاده از و یا به صورت خوراکی برای کمک به شفا و به حداقل رساندن پتانسیل برای عفونت

  • نگرانی های خاص در نظر بگیرید در محل جراحی و یا در سلامت کلی خود را

  • هنگامی که شما باید دنبال کنید تا خود را با لوازم آرایشی و بهداشتی ،

شما نیاز به نگه داشتن سر خود را بالا و انجام هیچ شدید فعالیت بدنی تا زمانی که پزشک توصیه می کند. آیا استفاده از یخ و یا گرما مورد عمل منطقه است.

مطمئن شوید که برای مطرح کردن یک سوال به جراح پلاستیک خود را; سوالات خاص در مورد آنچه شما می توانید انتظار در طول دوره بهبود خود را.

  • چه دارو را من باید بعد از عمل جراحی?

  • در حال بخیه برداشته است ؟ هنگامی که?

  • هنگامی که آنها برداشته شود ؟

  • من از سس/باند ؟

  • زمانی که می توانم رزومه فعالیت طبیعی و انجام تمرینات?

  • زمانی که من بازگشت برای پیگیری مراقبت ؟

جراحی بالا کشیدن ابرو زمان بازیابی

اولیه زخم معمولا 10 تا چهارده روز است. بخیه و یا کلیپ ها قرار است برداشته شود به عنوان به زودی به عنوان آن مناسب است. شما باید آماده برای رفتن به کار و فعالیت طبیعی بعد از دو هفته.

آرایشی و بهداشتی اغلب کمک به استتار هر گونه کبودی.

حتی اگر شما به نظر می رسد قابل ارائه به شما را ببینید که شفا را ادامه خواهد داد و برای چند هفته یک بار تورم حل می شود و قطع خطوط بهبود و تبدیل شدن به کم رنگ. آن را می تواند چندین ماه برای بهبودی کامل است.

زیر پزشک خود را از دستورالعمل های مهم برای موفقیت عمل جراحی خود را.

این مهم است که برش جراحی هستند مبتلا توسط نیروی بیش از حد و تورم سایش و یا حرکت در طول دوره درمان. دکتر به شما دستورالعمل های خاصی را در بهترین راه برای مراقبت از خودتان است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.