[ad_1]

بسیاری از مردم تجربه افتادگی پوست کاهش وزن سریع در حالی که دیگران تجربه چین و چروک از روند پیری است. لیزر در حال حاضر استفاده می شود به مبارزه با هر دو این مسائل را با نتایج فوق العاده. زنان امروز در حال پیدا کردن که درمان لیزر بسیار بیشتر مقرون به صرفه و بدون درد جایگزین برای جراحی زیبایی.

لیزر توضیح داد

امروز ما می رویم به نگاهی به دو نوع مختلف از لیزر IPL لیزر و Bufflight Erazor. هر دو بسیار موثر هستند اما استفاده مجزا مقاصد مختلف.

IPL لیزر تجویز توسط یک پرستار ثبت شده و در درجه اول مورد استفاده برای حذف مو. رنگی, پرتو نور است که به کارگردانی روی پوست است و به بدن جذب می شود و به ریشه فولیکول مو. فولیکول مو ریشه آشفته است به نقطه ای که آن را نمی خواهد رشد دوباره برای یک مقدار قابل توجهی از زمان اگر تا کنون. لیزر در بافت رنگی بنابراین آن را با این نسخهها کار بهترین تیره مو. این سیستم بسیار امن برای استفاده به عنوان دیگر سلول های پوست را تحت تاثیر قرار خواهد شد. این یک گزینه فوق العاده برای افرادی که به دنبال یک راه حل دائمی برای حذف مو.

این Bufflight Erazor ایجاد اثر حرارتی که کمک می کند تا خود را ترویج پوسته خود تولید کلاژن. پوست تحت درمان با Bufflight Erazor یافت شده است به تولید و افزایش سطح کلاژن تا دو سال. تولید مقادیر بیشتری از کلاژن نرم و چروک و بهبود ظاهر زخم آکنه کاهش اندازه منافذ افزایش محصول تحویل می دهد بافت پوست و کاهش پف صورت و گردن.

این روش همچنین باز شدن منافذ مسدود و باعث کاهش غلظت باکتری در نتیجه تولید نمایشی, نتایج تقریبا فوری برای پوست مبتلا به آکنه. این Bufflight Erazor Y-پرتو لیزر تحت پوشش است و نه در معرض آن است که یکی از چند لیزر درمان است که در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد در اطراف چشم, از بین بردن علائم پیری است.

سایر مزایای ناشی از Bufflight Erazor درمان عبارتند از: بهبود ظاهر آکنه روزاسه, عمیق خطوط و چین و چروک (با درمان های متعدد) روشن و لکه های تیره و سفت/سفت کننده پوست است. این Bufflight Erazor خنک کننده سیستم را قادر می سازد تنظیمات برای هر مشتری سطح راحتی. نیز وجود دارد عملا هیچ درد یا ناراحتی پس از درمان برای ساخت یک درست وقت ناهار روش. برای رسیدن به حداکثر نتایج شش به ده درمان توصیه می شود.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.