بعد از پرده برداری از اولین کراس اوور شرکت لیفان، افراد زیادی مشتاق بودند تا این خودرو عرضه شود. سپس در سال 1390 لیفان 620 و یک سال بعد لیفان ایکس 60 به عنوان اولین کراس اوور این برند در ایران حضور لوازم یدکی لیفان ۸۲۰ شیراز پیدا کردند. سیستم تعلیق لیفان x50 دارای عملکرد ضعیفی می باشد و در جاده های ناهموار سواری راحتی را تجربه نخواهید کرد. از امکانات آن میتوان به حق انتخاب برای استفاده از جعبه دنده دستی 5 سرعته و جعبه دنده اتومات اشاره کرد. این نوع از قطعات و لوازم یدکی لیفان شامل جعبه فرمان، سیبک، پلوس، سیستم تعلیق، کمک فنر و .. بوده و از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند.

در حال حاضر لیفان بیش از 12000 نفر پرسنل دارد و به یک مرکز تحقیقات تکنولوژی در سطح ملی برای کشور چین تبدیل شده و همچنین به عنوان یکی از 500 شرکت بزرگ چین معرفی شده است و رتبه اول را در بین 50 شرکت خصوصی فعال در Chongqing را در اختیار دارد. قطعات مصرفی همچون لوازم جلوبندی، سیستم تعلیق و فرمان لیفان از اهمیت خاصی برخوردار است و توصیه میگردد از قطعات با کیفیت در این دسته استفاده گردد.

لیفان 620 جزو اولین خودروهایی است که به بازار ایران وارد شد. از آنجایی که خودروهای چینی متنوعی به ایران راه پیدا کرده اند، دست مشتری برای انتخاب باز است. همه این 4 شاخص که در مورد آنها صحبت شد از طریق فعالیت این شرکت در حوزه خودرو اتفاق افتاده است. اما جمع آوری اطلاعات در این زمینه برای دارندگان خودرو بسیار پر اهمیت است و این مورد به آنها کمک می کند که بتوانند لوازم یدکی فیک از اصل را از هم تشخیص دهند. خودرو لیفان سال های زیادی است که وارد ایران شده و به همراه خود لوازم یدکی لیفان را نیز وارد ایران کرده است.

قطعات شرکتی در بسته بندی کرمان موتور بوده و دارای کد فنی و آرم شرکت لیفان و کرمان موتور هستند. پس از تحریم آمریکا علیه ایران شرکت کرمان موتور در تغییر رویکرد استراتژیک، همکاری خود را با شرکت لیفان آغاز کرد. به دلیل استقبال از این مدل خودرو، لوازم یدکی آن نیز در بازار رواج یافت و مشکلی از نظر تامین لوازم یدکی لیفان 820 نخواهید داشت. چهارچوبه خودرو نیز به گونه ای طراحی شده است که این اطمینان را برای سرنشینان مهیا کند که علاوه بر امنیت بالارخودروی Lifan X50 فضای کافی را نیز در اختیار داشته باشند. مورد اول موتور 4 سیلندر با حجم 1600 سی سی است و 115 اسب بخار قدرت دارد و مورد دوم موتور 1800 سی سی دارد و 131 اسب بخار قدرت دارد و بنابراین موتور قدرتمندتری است.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.