[ad_1]

شما شنیده ام از جراحی لیفتینگ صورت شاید حتی یک آسانسور چهره در یک بطری, اما آیا می دانید که وجود دارد یک برنامه رژیم غذایی به نام 3 روز جراحی کشیدن صورت ارائه می شود که نتایج شدید فقط در 3 روز! ؟

شما باید درک کنند که 3 روز آسانسور چهره یک رژیم غذایی توسعه یافته توسط دکتر, لوازم آرایشی به عنوان بخشی از لوازم آرایشی نسخه 28 روز برنامه رژیم غذایی برای کاهش وزن و پوست جوانسازی همراه اثر است. لوازم آرایشی 3 روز رژیم غذایی است که به منظور کار به عنوان یک ضربه شروع برای 28 روز برنامه. این نتایج چشمگیر تجربه شد در آن 3 روز است که بسیاری از کسانی که تلاش کردند این برنامه شروع به بیحوصلگی حرف زدن در مورد ضد پیری مزایای کوچکتر رژیم غذایی. شما می توانید تصور کنید چقدر بهتر نتایج خود را خواهد بود اگر شما شرکت در 28 روز برنامه ؟

چه رژیم غذایی شامل?

لوازم آرایشی دکتر معتقد است که شما باید لذت بردن از یک رژیم غذایی است که کم و چربی های اشباع شده و قندهای تصفیه شده نیز در حالی که اطمینان حاصل کرد که شما را به خوردن مقدار زیادی از کربوهیدرات های پیچیده است که رای کم شاخص قند خون (قند خون پایین مواد غذایی) همراه با مقدار زیادی از پروتئین است. بسیاری از زنان نمی تواند به اندازه کافی پروتئین به عنوان بخشی از رژیم غذایی روزمره. او همچنین ترویج اسیدهای چرب امگا-3 است که او معتقد است به خصوص مفید برای پوست و ترکیبی از مکمل ها به منظور رسیدن به حداکثر مزایای بهداشت و درمان.

برخی از پیدا کردن رژیم غذایی به کمی گران است. هنگامی که شما در نظر است که آن را تنها 3 روز بسیاری را قربانی است. در زیر برخی از مواد غذایی است که شما معمولا نیاز به خوردن در 3 روز آسانسور چهره رژیم غذایی دکتر, لوازم آرایشی.

44 تا 60 اونس آب در هر روز

ماهی قزل آلا کبابی

مرغ

کاهو

روغن زیتون

طالبی

توت تازه

گلابی

سیب

بادام

فندق (بدون نمک)

کلم بروکلی

ماهی قزل آلا تازه و انواع توت ها (از جمله acai با انواع توت ها و آجیل می توانید کمی در سمت گران در طی زمان های خاص از سال و با توجه به محل سکونت خود را. اما مزایای این رژیم غذایی بسیار فراتر از کمک به پوست خود را. این ضد پیری رژیم غذایی نیز می تواند کمک به شما را خاموش چند پوند در حالی که احساس سالم و زنده از شما احساس کرده ام در حالی که کاملا.

یکی دیگر از شایع کیفیت این سلامت و زیبایی رژیم غذایی است که اغلب شکایت در مورد این واقعیت است که بسیاری از ماهی قزل آلا در این رژیم است. کسانی که طرفداران این ماهی پیدا کردن رژیم غذایی به گران زیرا مقدار زیادی از موفقیت می آید از مصرف امگا-3 اسیدهای چرب شایع در ماهی قزل آلا است که همچنین یک پروتئین بالا و مواد غذایی است.

اگر شما قرار داده و با هزینه های بالا و یا مقدار ماهی قزل آلا و برخی از ما عشق هر بهانه ای ما می توانید پیدا کنید که تمام ماهی قزل آلا ما می توانید در یک دوره سه روزه و پس از آن این است که رژیم غذایی بسیار عالی است که خواهد شد که تاثیر شگفت انگیز بر روی نه تنها ظاهر سنی بلکه چگونه شما احساس می کنید. سه روز است که مانند یک قربانی کوچک را برای یک رژیم غذایی است که ارائه می دهد بسیار مزایای بالقوه است. آن را امتحان کنید و ببینید که چه لوازم آرایشی 3 روز کشیدن می تواند برای شما معنی. آن را غیر جراحی کشیدن صورت طرح است که به نتایج و در عین حال کاملا غیر تهاجمی است. این طبیعی و یا شیوه زندگی کشیدن چیزی است که باعث می شود شما پوست و کل بدن سالم. و آن را نشان می دهد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *