[ad_1]

چشم ما هستند مهم ترین ارگان در بدن ما; متاسفانه چشم اول منطقه نشان می دهد که نشانه های پیری در بدن ما است. پیری و چروک آغاز خواهد شد به نمایش در اوایل دهه 30 است. کیسه های زیر چشم های تیره و پف کردگی چشم نیز می تواند به نظر می رسد در اوایل سنین است.

پیری و تغییرات در پوست ممکن است باعث شود پوست پلک به خم شدن و از دست دادن قابلیت ارتجاعی. به عنوان پوست شروع به خم شدن طبیعی گوشت زیر کره چشم فشار رو به جلو در برابر به پلک پایین تر که ایجاد یک کیسه چشم یا ورم یا پف زیر چشم. سایه تشکیل شده است در زیر پلک است که ایجاد یک دایره های تیره زیر پلک پایین تر.

بیش از حد پوست اطراف ناحیه چشم ها ممکن است اضافه کردن سال به صورت خود را. این بیماری می تواند درمان شود با چشم عمل جراحی برداشتن کیسه یا بلفاروپلاستی. اغلب این روش انجام شده است همراه با جراحی پلک فوقانی به ایجاد نگاه تازه و جوان تر منطقه چشم. این نیز می تواند انجام شود همراه با لیفتینگ صورت جراحی است.

عمل جراحی زیبایی است که همچنین به عنوان شناخته شده جراحی زیبایی پلک است که باعث بهبود ظاهر خود را در هر دو پلک پایین و بالای پلک. آن را می دهد یک ظاهر جوان به منطقه اطراف چشم و ساخت شما را به نگاه بیشتر هشدار و استراحت.

آن است که برای شما مناسب است ؟

معمولا عمل جراحی زیبایی انجام شده است بزرگسالانی سالم و عضلات و بافت صورت و واقع بینانه با هدف بهبود و پایین پلک فوقانی و همچنین مناطق اطراف آن. شما نیاز به انجام این عمل جراحی زیبایی را برای خودتان و نه برای برآوردن دیگر میل.

نوع بیهوشی:

معمولا پلک, جراحی زیبایی انجام شده است تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی.

روش:

جراحی زیبایی پلک طول می کشد 1 تا 2 ساعت برای تکمیل; معمولا این زمان بستگی به عمل جراحی تا چه حد. در روش معمولی جراحی پزشک باعث می شود برخی از برش با توجه به خطوط پلک زیر چشم و مژه های پلک پایین و در چین پلک فوقانی. این برش نیز ممکن است تمدید شود به خط خنده یا پا کلاغی در گوشه چشم. کار را از طریق این برش جراح جدا روی پوست بیمار از اساسی عضله و بافت چربی و حذف چربی های اضافی و همچنین سبك افتادگی عضلات و پوست. سپس این برشها را بسته با بخیه.

آنچه که در دوره بهبودی?

زمان بهبودی متفاوت از یک فرد به فرد دیگری است و بهتر است به استراحت یک هفته پس از جراحی زیبایی پلک. شما می توانید شروع به زندگی روزمره خود را در عرض 7 تا 10 روز پس از عمل جراحی است. شما باید محدود فعالیت های خود را برای 4 تا 6 روز و سعی کنید برای جلوگیری از فعالیت های شدید تر برای حدود 3 هفته.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *