[ad_1]

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم ارائه لایحه توسط شهرداری تهران برای عدم دریافت عوارض طرح ترافیک به شورا تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمد علیخانی در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در تذکری در خصوص عدم اجرای طرح ترافیک در شهر تهران، گفت: تذکر من در مورد آزاد شدن ورود همه خودروها به محدوده طرح ترافیک است. این تصمیم توسط ستاد مبارزه با کرونا یا وزارت بهداشت اعلام شد که همه خودروها می‌توانند وارد طرح ترافیک شوند که به نظر من تصمیم درستی بود.

وی افزود: قطعا اتخاذ این تصمیم به این معنی بود که سقف ورود به محدوده طرح ترافیک برداشته شده و برای ورود همه آزاد شده‌اند، اما این به این معنی نیست که عوارض این حوزه نیز بخشیده شده است.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: قطعا نمی‌توانند عوارض را ببخشند چرا که این مصوبه قانونی است و برای بخشیدن این عوارض نیاز است طرح و لایحه‌ای در شورا مطرح شود تا در این خصوص شورا تصمیم بگیرد.

وی تاکید کرد: تذکر من در این باره است که در حال حاضر که این کار انجام می‌شود خلاف قانون است و شهردار تهران باید اگر بنا به نگرفتن عوارض دارند لایحه‌ای به شورا تقدیم کنند تا مجوز این کار توسط شورا داده شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *