[ad_1]

چگونه یک شناسایی, لباس زیر زنانه, از, گفتن, شایع روزمره لباس زیر زنانه? در حالی که بسیاری از زنان در پیدا کردن قدرت اعتماد به نفس و حس هویت با پوشیدن لباس زیر زنانه, تمام وقت, در بیشتر قسمت سکسی, همراز, محفوظ است, برای مناسبت های خاص که در آن بیشتر آشکار, لباس زیر زنانه سبک مورد نظر. در یکی دیگر از مقاله من ارائه یک درک بهتر از لباس زیر زنانه سکسی و چگونه نفسانی همراز متفاوت هستند. هدف از این مقاله این است که به بحث و نشان دادن سبک های خاص از لباس زیر زنانه سکسی.

بند – سینه بند سبک در مقابل صرفا کاربردی روزمره زنان سینه بند

زنان, پستان بند, فروش نمایندگی بیش از 50 ٪ از تمام زیر و صمیمی پوشاک فروش. اولین و مهمترین, سینه بند طراحی شده به عنوان یک برنامه کاربردی پوشاک به پشتیبانی از مجسمه نیم تنه. بسیاری از نوآوری ها برای راحت تر و پشتیبانی بهبود یافته معرفی شده اند در طول سال برای مثال underwire (و غیر underwire) پشتیبانی و نساجی پیشرفت مانند اسپندکس و میکرو. به طور کلی کاربردی روزمره سینه بند راحت است و فراهم می کند پشتیبانی با هیچ زواید مانند یک فنجان کامل و پوشش کامل ،

Sexy bras از سوی دیگر ممکن است ارائه پشتیبانی; با این حال عملکرد است نه لزوما نظر اول که طراحی جذاب و بند. قفسه سینه بند برای مثال فراهم می کند پشتیبانی است در میان بهترین فروش از سبک سینه بند. این فشار تا سینه بند است که نوع دیگری از مطلب نفسانی, پستان بند, سبک چون آسانسور سینه ایجاد ظاهر بیشتر احساس پری و رخ.

در حالی که قفسه باز و نوک سینه در سمت دور از دختران محدوده مجموعهای از کمتر risqué و در عین حال با این وجود, نفسانی, پستان بند, سبک وجود داشته باشد مانند غوطه پستان بند, برش, بسیار پایین در مقابل به فاش کردن اطلاعات بیشتر رخ; این نامزدی, پستان بند, به فاش کردن اطلاعات بیشتر در پشت و سینه بند برای نشان دادن بیشتر از شانه است. در اصل sexy bras آشکار تر از سینه پشت و شانه ها, آیا با طراحی و قطع و یا پارچه که آنها ساخته شده مانند محض و دیدن از طریق مواد.

شورت سکسی صندل سبک و گرم-رشته ها در مقابل زنان و دادخواستها

اصطلاح ” مرد ” اشاره به قدیمی, غیرفعال غیر جذاب لباس زیر خود را می پوشیده اند. شما می دانید زیادی بیش از پوشش کامل, شرت ساخته شده از پنبه در سایه های بژ و لخت. مادربزرگ در خدمت هدف تنها تابع است که به ارائه یک پوشش بین بدن و لباس برای جلوگیری از سایش بدن بیشتر مناطق حساس و همچنین به حداقل رساندن نشت مواد از لباس.

شورت سکسی, از سوی دیگر, ارائه مزایای مشابه این طراحی بیشتر با استعداد از جمله رنگ های روشن توری محض پارچه و وسایل دیگر نفسانی آرایش. در حالی که دوست و مختصر ارائه کامل پشت پوشش برای بیشتر از متوسط زن, صندل سبک داغ, فرانسوی, tangas و g-رشته های آشکار تر از زن, باسن, باسن و جلو. فروش جذاب شورت لا کونی, سبک باید به دور از-ء و مختصر فروش بیش از یک دهه گذشته به عنوان نسل جوان احساس راحت تر و با اعتماد به نفس در, حداقل, پارچه و پوشش های ارائه شده توسط صندل سبک و کم افزایش صندل سبک داغ, مانند آنهایی که ساخته شده توسط گروه جنس, تبلیغ به عنوان “جهان راحت ترین شورت لا کونی”.

لباس خواب سکسی در مقابل سنتی لباس خواب

انواع لباس خواب های موجود برای زنان عظیم است. در اضافی سنتی بلند پنبه خواب پیراهن و لباس زنان اغلب کمتر را انتخاب کنید کشنده اما راحت تی شرت مردانه و بوکسورهای یا کوتاه. لباس خواب سکسی متفاوت از دیگر اشکال از لباس شب که در آن نشان می دهد بیشتر از بدن زن است.

جذاب خواب لباس طراحی شده است که با کوتاه تر hemlines ياوه necklines و همچنین شکاف طرف و نامزدی طرح است. محض دیدن از طریق و پارچه های که در آغوش گرفتن و چسبیدن ارائه بیشتر جذبه با بیشتر از یک زن منحنی ها و ویژگی های. کوتاه تر و بیشتر آشکار سبک negligees شامل عروسک کودک و پیراهن زنانه.

خش بدن مناسب و Teddies

بسیاری از مردان و زنان جوراب بافی بدن مناسب و به بسیار سکسی, پوشش زن از سر تا پا با پارچه چسبیده اغلب محض یا شفاف به فاش کردن تمام زیبایی یک زن را ارائه کرده است. جذاب بدن, جوراب ساق بلند ساخته شده محض و تور پارچه به عنوان به خوبی به عنوان یک crotchless شورت لا کونی بازگشت و/یا باز کردن مجسمه نیم تنه.

Teddies یک شکل از کت و شلوار بدن هستند که هر دو پا و بدون پوشش فقط نیم تنه. در حالی که برخی از teddies آیا باید آستین برای سبک و درخواست تجدید نظر اکثریت teddies نیست. مانند بدن, جوراب ساق بلند, teddies به طور معمول طراحی شده با یک بند را به فاش کردن بیشتر از باسن و آمد در ضربه محکم و ناگهانی بسته شدن و crotchless سبک.

در حالی که وجود دارد بسیاری از انواع لباس زیر زنانه سکسی اولیه تفاوت بین جذاب همراز و مشترک هر روز لباس زیر زنانه سبک است که این مقدار از بدن که در معرض هر وسیله ممکن استفاده می شود از جمله محض و دیدن از طریق پارچه کشش مواد که در آغوش گرفتن و چسبیدن و skimpier طرح که در حال پایین برش (یا برای که ماده بالاتر برش زیر کمر) و استفاده کمتر از پارچه.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *