[ad_1]

معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: تلاش ما این است تا جوانانی انقلابی و اسلامی تربیت و تحویل جامعه دهیم.

به گزارش ایسنا، سردار جانثاری در مراسم گرامی داشت هفته معلم و نیز تجلیل از مدرسان نمونه معاونت مرکز تربیت و آموزش ناجا که به صورت ویدئو کنفرانس با مراکز آموزش شهید بهشتی استان اصفهان، شهید چمران استان البرز، مالک اشتر استان مرکزی، ولیعصر (عج) استان آذربایجان شرقی و مرکز آموزش عمومی شهید باهنر استان کرمان برگزار شد، ضمن تبریک این هفته به کلیه مدرسان مراکز آموزش ناجا، اظهار داشت: بیش از ۵ هزار و ۸۰۰ مربی و استاد در سراسر کشور با معاونت تربیت و آموزش ناجا همکاری دارند و در این رابطه مسئولیت مهم و اساسی، آموزش فراگیران و سربازان را برعهده دارند.

وی با بیان اینکه در سازمان های لشکری و کشوری مقوله آموزش یکی از رکن های مهم این نهادها است، تصریح کرد: یکی از وظایف مهم در بحث آموزش تربیت انسان هاست.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه مراکز آموزش، کارخانه انسان سازی هستند، افزود: با توجه به پراکندگی مسئولیت های مختلف در ناجا، مدرسان مراکز آموزش زحمت تربیت و تعلیم فراگیران و سربازان ما را برعهده دارند؛ مهم ترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی است و از طرفی نیروی انسانی بدون آموزش معنا و مفهومی ندارد و بایستی جهت تعلیم و تربیت آنها در راستای تحقق اهداف اقدام کرد.

معاون مرکز تربیت و آموزش ناجا با بیان اینکه مبادی اعتقادی، اسلامی، اخلاقی و انقلابی باید سرلوحه کار مربیان آموزش باشد، خاطرنشان کرد: در تمام مراسمات و لحظات زندگی باید از خانواده معظم شهدا تقدیر و یاد این عزیزان زنده نگه داشته شود.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار جانثاری خاطرنشان کرد: با وجود افراد خبره و دست توانایی که در انجام امور هست، همه فرماندهان و  مربیان با اتحاد می‌توانند بر این کاستی ها پیروز و بر مشکلات به وجود آمده غلبه کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: هدف اصلی ما این است که جوانان این کشور انقلابی و اسلامی تربیت شوند تا در نهایت مایه سرافرازی و سربلندی خانواده و کشورشان باشند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از فرزند سردار شهید خلبان فرخی و همچنین از مدرسان برتر معاونت مرکز تربیت و آموزش ناجا تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *